صفحه اول / نوجوانان و جوانان عاشورایی / مراسمات نوجوانان / احلی من العسل / تجمع بزرگ نوجوانان عاشورایی (سوگواره احلی من العسل) در روز ششم محرم الحرام

تجمع بزرگ نوجوانان عاشورایی (سوگواره احلی من العسل) در روز ششم محرم الحرام

به گزارش روابط عمومی هیأت، تجمع بزرگ نوجوانان عاشورایی تحت عنوان سوگواره احلی من العسل در روز ششم محرم الحرام که منتسب به حضرت قاسم ابن الحسن علیه السلام می باشد از ساعت ۹:۳۰ صبح در بیش از ۷۰۰ نقطه از سراسر کشور بطور همزمان و با نوای ” لبیک یا حسین علیه السلام و هیهات من الذله” دانش آموزان برگزار می شود.
تجمع مرکزی این سوگواره در تهران در حرم مطهر امام خمینی رحمه الله و علیه و میدان امام حسین علیه السلام با حضور بیش از ۱۵ هزار دانش آموز عاشورایی رأس ساعت ۹:۳۰ صبح روز شنبه مورخ ۱۷ مهر ماه آغاز می شود.
لازم به ذکر است ستادی برای برگزاری این سوگواره در کشور با حضور نمایندگان محترم جوانان عاشورایی هیات رزمندگان اسلام ، وزارت آموزش و پرورش (اداره کل قرآن و عترت) ، سازمان بسیج دانش آموزی ، صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران و سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران تشکیل شده و جلسات متعددی برگزار شده است و بیانیه و شعری واحد برای کل کشور در این ستاد تهیه شده است که روز مراسم قرائت خواهد شد.

نظر شما

ایمیل شما منتشر نمی شود.پرکردن قسمت های ستاره دار الزامی می باشد. *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

x

همچنین ببینید

استفتائات فرهنگی امام خامنه ای مدظله العالی

اگر مسافر از سفر بعد از نصف شب به وطن برگردد و نماز مغرب و عشاء نخوانده باشد، آیا باید نماز عشاء را به صورت تمام بخواند و یا شکسته و به چه نیت؟