سه دُز واکسن کرونا به عنوان شرط تشرف زائران

تزریق سه دوز واکسن شرط حضور در پیاده روی اربعین

خانه / دسته‌بندی نشده / تزریق سه دوز واکسن شرط حضور در پیاده روی اربعین

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی که به عراق سفر کرده است، در حاشیه جلسه ستاد مرکزی اربعین که در محل سفارت کشورمان در بغداد برگزار شد، از نهایی شدن دستورالعمل بهداشتی حماسه اربعین امسال خبر داد.

تزریق سه دوز واکسن شرط حضور در پیاده روی اربعین

پایگاه اطلاع رسانی هیات به نقل از عقیق؛ وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی که به عراق سفر کرده است، در حاشیه جلسه ستاد مرکزی اربعین که در محل سفارت کشورمان در بغداد برگزار شد، از نهایی شدن دستورالعمل بهداشتی حماسه اربعین امسال خبر داد.

تزریق سه دوز واکسن شرط حضور در پیاده روی اربعین
تزریق سه دوز واکسن شرط حضور در پیاده روی اربعین

بهرام عین اللهی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اشاره به تزریق سه دُز واکسن کرونا به عنوان شرط تشرف زائران در مراسم اربعین امسال افزود: همه زائران قبل از تشرف باید نسبت به تزریق سه دُز واکسن اقدام کرده باشند.

عین اللهی با اشاره به لزوم ارائه خدمات کیفی سلامت به زائران اظهار داشت: برای پزشکانی که امسال به این سفر معنوی مشرف شوند، مأموریت منظور شده و نیاز به اخذ مرخصی نخواهند داشت.

وی با اشاره به برگزاری مراسم اربعین در فصل تابستان گفت: تمرکز ما در این مراسم بر مدیریت گرمازدگی است و وزارت بهداشت و ستاد مرکزی اربعین در این زمینه پیش بینی‌های لازم را انجام داده و خدمات رفاهی و بهداشتی متناسب با دمای هوا را اتخاذ کرده‌اند تا از گرمازدگی زائران پیشگیری شود.

عین اللهی پیشنهاد کرد تا با افزایش مرز‌های عبوری، تردد زائران مدیریت شود.

پایگاه اطلاع رسانی هیات رزمندگان اسلام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *