تسهیل پخش زنده هیات های مجازی توسط هیات رزمندگان اسلام

تسهیل پخش زنده هیات های مجازی توسط هیات رزمندگان اسلام

خانه / سر تیتر اخبار / تسهیل پخش زنده هیات های مجازی توسط هیات رزمندگان اسلام

حاج علی اکبر مداحی در مصاحبه ای اختصاصی با خبرگزاری فارس از تسهیل پخش زنده هیات های مجازی توسط هیات رزمندگان اسلام سخن گفت.

تسهیل پخش زنده هیات های مجازی توسط هیات رزمندگان اسلام

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات رزمندگان اسلام، حاج علی اکبر مداحی در مصاحبه ای اختصاصی با خبرگزاری فارس از تسهیل پخش زنده هیات های مجازی توسط هیات رزمندگان اسلام سخن گفت.

علی اکبر مداحی از اعلام آمادگی گردانندگان دو نرم‌افزار داخلی برای پخش زنده مراسم‌های هیات ها در ماه رمضان خبر داد و اظهار داشت: طی هماهنگی‌های صورت گرفته با دو شرکت نرم‌افزاری روبیکا و آپارات، اعلام می‌داریم اگر هیات های مذهبی استان تهران و سراسر کشور برنامه‌های تولیدی، سخنرانی و مداحی مناسب برای ماه مبارک رمضان داشته و خواهان بارگذاری و یا پخش زنده برنامه‌هایشان از طریق این دو نرم‌افزار باشند، این هماهنگی را انجام خواهیم داد.

تسهیل پخش زنده هیات های مجازی توسط هیات رزمندگان اسلام
تسهیل پخش زنده هیات های مجازی توسط هیات رزمندگان اسلام

تجهیزات لازم از شما، پخش زنده از ما

وی گفت: برای این کار، هیات های مذهبی با مسئولیت مدیر هیات می‌توانند برنامه‌های خود را طی نامه‌ای ارائه و با  فراهم‌سازی تجهیزات لازم اعم از رایانه، دوربین و کارت کپچر اعلام آمادگی کرده و از طریق این دو نرم‌افزار در معرض دید مردم قرار دهند.

مداحی افزود: اطلاع‌رسانی و تبلیغ برنامه‌ها برعهده هیأت‌ها بوده و از طریق شبکه‌های اجتماعی صورت می‌گیرد و بر این اساس هیات رزمندگان اسلام تنها امکان بارگذاری و پخش زنده در این دو نرم‌افزار را برای آنان فراهم خواهد کرد.

امکانی برای افزایش معنویت مردم در ماه رمضان

وی افزود: با توجه به اینکه هیات های مذهبی ظرفیت بسیاری برای افزایش معنویت در جامعه را دارند، ما این امکان را برای آن‌ها فراهم کردیم تا برنامه‌های آنان انعکاس بیشتری پیدا کند و مخاطبان بیشتری در ماه رمضان از مراسم مذهبی بهره‌مند شوند.

مدیر ستاد مرکزی هیات رزمندگان اسلام در پایان خاطرنشان کرد: البته نیاز است این کار با هماهنگی معاونت فرهنگی هیأت رزمندگان اسلام با شماره ۸۸۹۶۰۴۳۰ صورت گیرد. برای این امر هیات ها بعد از هماهنگی باید در این دو نرم‌افزار ثبت نام و ایجاد صفحه و کانال کنند.

 

پایگاه اطلاع رسانی هیات رزمندگان اسلام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *