تعرض به مادر شهید مدافع حرم «علیرضا قبادی»

خانه / انقلاب و دفاع مقدس / تعرض به مادر شهید مدافع حرم «علیرضا قبادی»

بر اثر جسارت و تعرض فردی به خانواده شهید مدافع حرم «علیرضا قبادی»، مادر شهید از ناحیه دست آسیب‌دیده و دست وی دچار شکستگی شد.

بر اساس اخبار به دست رسیده مادر شهید مدافع حرم «علیرضا قبادی» که اردیبهشت سال‌جاری در حومه دمشق شهید شده بود، هنگام ورود به منزل، با یکی از همسایگان که قصد جمع‌آوری تصاویر شهید را داشته مواجه می‌شود و ضمن اعتراض قصد جلوگیری از این حرکت را دارد که متاسفانه بر اثر جسارت و تعرض این فرد که از قرار سابقه شرارت هم داشته مادر پیر این شهید به شدت آسیب‌‌دیده و دست وی دچار شکستگی شده و به مراکز درمانی انتقال می‌یابد.

از قرار فرد مذکور قصد جسارت به تصاویر نصب شده از شهید و جمع‌آوری آن‌ها را داشته که با اعتراض خانواده و همسایگان مواجه می‌شود.

شهید مدافع حرم علیرضا قبادی از نیروهای تخریب‌چی گردان‌های دفاع از حرم حضرت زینب (سلام الله علیها) بود که اردیبهشت امسال در حومه شهر حمص سوریه به دست مزدوران تکفیری به درجه شهادت نائل آمد و امروز در حالی که هنوز چند ماهی از شهادت وی نگذشته است به خانواده ایشان جسارت و توهین می‌شود و بعد از گذشت چند روز هیچ اقدامی از سوی مسؤولین صورت نمی‌گیرد.

به گفته همسایگان و اطرافیان خانواده هنگامی که وی به کلانتری محل مراجعه می‌کند نه تنها به این مسئله رسیدگی نمی‌شود بلکه با بی‌توجهی آن‌ها را به طرح شکایت در مراکز قضایی و انتظامی دیگر حواله می‌دهند.

منبع: دفاع مقدس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *