جبهه پایداری

جبهه پایداری انقلاب اسلامی جبهه ای انقلابی سیاسی است که در سال ۱۳۹۰ با محوریت اصولگرایان مستقل و وفدار به اخلاق در سیاست تشکیل شد. برخی از این چهره ها عضو کابینه دولت نهم و دهم بودند

جبهه پایداری

جبهه پایداری انقلاب اسلامی جبهه ای انقلابی سیاسی است که در سال ۱۳۹۰ با محوریت اصولگرایان مستقل و وفدار به اخلاق در سیاست تشکیل شد. برخی از این چهره ها عضو کابینه دولت نهم و دهم بودند.

این جبهه که از احزاب خوش سابقه اصولگرا و از افراد موفق و مردمی تشکیل شده است به سرعت پایگاه اجتماعی و دانشجویی پیدا کرد و بخش قابل توجهی از مردم ایران به طور فراگیر، طرفدار آن می باشند.

این جبهه که به نوعی جریان سوم، یا جریان مستقل از الفاظ و اصطلاحات چپ و راست و مستقل از اصولگرایی و اصلاح طلبی سیاسی میداند؛ با خلق جایگاه نوین بنام « رهبری معنوی» و تمسک به علامه مصباح یزدی و آیت الله خوشوقت، در بین آحاد مردم متدین و مومن و حتی در بین افراد مستقل و جویای صداقت ، دلزده از سیاسی کاری و بی اخلاقی، جایگاه با نفوذی یافتند.

جبهه پایداری با رحلت آیت الله خوشوقت ، خود را متصل به علامه صباح یزدی، آیت الله محمد یزدی و آیت الله موحدی کرمانی نگهداشت تا در ادامه کار و حیات سیاسی پر برکت خود بتواند هم چنان پیرو واقعی و با بصیرت خط امام خمینی و رهرو راستین و فداکار امام خامنه ای بماند.

اساتید اخلاق، فقیهان و رهبران معنوی جبهه پایداری :

برای دیدن تصاویر به اندازه واقعی و به طور روشن، دو بار روی آنها بزنید

از افراد سرشناس و تاثیرگذار جبهه پایداری می توان به این افراد اشاره کرد:

 

 

 

برخی اخبار از جبهه پایداری به نقل از خبرآنلاین : 

 

آیت‌الله مصباح‌یزدی: متاسفم که برخی سوابق دوران انقلاب رانادیده گرفته و خودرا رقیب ولی فقیه می دانند

 

 

شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۴ – ۱۲:۵۹:۴۱

نامه ۱۷ نماینده عضو جبهه پایداری به علی لاریجانی: بررسی برجام را تا ارائه لایحه دولت متوقف کنید

 

 

دفاع عضو جبهه پایداری از اخلاق سیاسی

ایسنا نوشت:عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی بر لزوم رعایت اخلاق در فضای انتخاباتی تاکید کرد و گفت: باید همه گروه‌ها و احزاب شرکت‌کننده در انتخابات به توافقی در مورد چارچوب‌ها حدود اخلاقی برسند وگرنه هرکسی اخلاق را به نفع خود، مصادره و تعریف می‌کند.

 

 

محصولی:اصولگرایان به دنبال سهم‌خواهی نیستند/زیر نظر سه فقیه وحدت می کنیم

مهر نوشت: قائم مقام دبیر کل جبهه پایداری با بیان اینکه اصولگرایان زیر نظر آیات یزدی، موحدی کرمانی و مصباح یزدی به دنبال وحدت هستند گفت: نظر این سه فقیه برای ما فصل الخطاب است و آنچه دستور دهند عمل می‌کنیم.

 

 

مصباح یزدی:علت قرائت های مختلف از بیانات امام(ره) و رهبری، نفس انسان است

آیت الله مصباح یزدی رئیس موسسه آموزشی و پژو هشی امام خمینی(ره) و عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: باید به هوش باشیم و نباید اجازه دهیم به نام امام(ره) کلام امام را تحریف کنند.

 

لینک کوتاه :
http://eheyat.com/?p=73608

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *