جشن میلاد کوثر ویژه خواهران در کوهرنگ/ هیچ چیز بالاتر از معرفت به اهل بیت پیامبر نیست

خانه / پیروان عترت / احکام بانوان(پیروان عترت) / جشن میلاد کوثر ویژه خواهران در کوهرنگ/ هیچ چیز بالاتر از معرفت به اهل بیت پیامبر نیست

نمایندگی ولی فقیه درسپاه حضرت قمربنی هاشم علیه السلام درجشن میلاد کوثر ویژه خواهران کوهرنگ گفت:هیچ چیز بالاتر از معرفت به اهل بیت پیامبر صلی الله علیه وآله وسلم نیست.

نمایندگی ولی فقیه درسپاه حضرت قمربنی هاشم علیه السلام درجشن میلاد کوثر ویژه خواهران کوهرنگ گفت:هیچ چیز بالاتر از معرفت به اهل بیت پیامبر صلی الله علیه وآله وسلم نیست.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیأت رزمندگان اسلام استان چهارمحال و بختیاری؛ همزمان با ایام ولادت با سعادت حضرت زهرا سلام الله علیها مراسم جشن میلاد درمصلی کوهرنگ با حضور خواهران پیروان عترت این شهرستان برگزارشد.

حجت الاسلام و المسلمین سیدامان الله حسینی صدربا تبریک میلاد با سعادت صدیقه طاهره حضرت زهرا سلام الله علیها و فرزند گرامیش موسس انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره)گفت: هیچ چیز بالاتر از معرفت به اهل بیت پیامبر صلی الله علیه وآله وسلم نیست.

نمایندگی ولی فقیه درسپاه حضرت قمربنی هاشم علیه السلام افزود: هرچه شناخت انسان از اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام بالاتر رود و بهره مندی اش از ایشان بیشتر می شود.

روحانی و عضو هیأت رزمندگان اسلام استان ادامه داد: اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام فرمودند نمک غذایتان را از ما بخواهید،اما اهل بیت علیهم السلام برای این نیامدند که تنها مشکل انسان ها را حل کنند بلکه ماموریتشان این بود که بیایند انسان را تربیت کنند تا انسان مودب به آداب الهی شود.

حجت الاسلام و المسلمین حسینی صدر گفت: در آیه شریفه قرآن آمده است که ما جن و انس را خلق نکردیم الا این که بندگی ما را کنند،حضرت امام محمدباقر علیه السلام پیرامون این آیه فرمودند یعنی معرفت نسبت به خداوند و معرفت نسبت به ما داشته باشید.

روحانی و عضو هیأت رزمندگان اسلام استان ادامه داد:امتحان در قرآن فقط به مسائل مادی دور نمی زند، بله انسان به مسائل مادی هم امتحان می شود،خداوندسبحان در آیه ای می فرماید ما عمل شما را امتحان می کنیم،اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام فرمودند در واقع تحت این عمل شما،ما معرفت شما را می بینیم و بعد عمل تان را می بینیم.

نمایندگی ولی فقیه درسپاه حضرت قمربنی هاشم علیه السلام افزود:اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام پیامبر یک حقیقتی هستند، آنچه هستند انسان نمی تواند بشناسد و هیچ کسی هم آن ها را نشناخت جز خودشان و هرکسی هم اگر حرفی زده است به اندازه فهم خودش گفته است.

اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام را نمی توان با دیگر انبیا مقایسه کرد.

روحانی و عضو هیأت رزمندگان اسلام استان گفت: امام زمان ارواحنافداه در دعایی می فرمایند فرق بین ما و خداوند این است که خدا خالق است و ما مخلوق هستیم. اهل بیت پیامبر علیهم السلام هرچه دارند از خداوند است  ولی خداوند هرچه دارد از وجود خودش است.

نمایندگی ولی فقیه درسپاه حضرت قمربنی هاشم علیه السلام به حدیث قدسی اشاره کرد و گفت: خداوند می فرماید اگر زهرا سلام الله علیها نبود اهل بیت علیهم السلام و این عالم را هم خلق نمی کردم. پیامبر اعظم صلی الله علیه وآله وسلم دست حضرت زهرا را می بوسیدند زیرا ایشان ریشه ی همه ی عالم و خود پیامبر بودند و پیامبر با بوسیدن ایشان ریشه و وجود خویش را می بوسیدند.

روحانی و عضو هیأت رزمندگان اسلام استان نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت قمربنی هاشم علیه السلام معرفت لازم است اما کافی نیست. آنچه این معرفت را کامل می کند پیروی از ایشان و اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام است.

تلاوت قرآن ، سرودملی ، دکلمه خوانی ، سرود توسط دانش آموزان مدرسه الزهرا سلام الله علیها چلگرد و مولودیه خوانی، تجلیل از نامهای مبارک فاطمه و زهرا به قیدقرعه و تجلیل از ۵ خادم خواهر توسط پیروان عترت هیأت رزمندگان اسلام شهرستان  کوهرنگ از دیگر مراسم جشن میلاد کوثر در کوهرنگ بود.

پایگاه اطلاع رسانی هیات رزمندگان اسلام

لینک کوتاه :
http://eheyat.com/?p=269336

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *