جشن پیروزی انقلاب و میلاد کوثر در لردگان +تصویر

خانه / پیروان عترت / اخبار پیروان عترت / جشن پیروزی انقلاب و میلاد کوثر در لردگان +تصویر

جشن پیروزی انقلاب اسلامی و میلاد کوثر قرآن و میلاد امام خمینی(ره) ویژه خواهران بارعایت فاصله گذاری اجتماعی و اصول بهداشتی درحسینیه امام حسن مجتبی (علیه السلام )شهر مال خلیفه برگزار شد.

جشن پیروزی انقلاب و میلاد کوثر در لردگان +تصویر

جشن پیروزی انقلاب اسلامی و میلاد کوثر قرآن و میلاد امام خمینی(ره) ویژه خواهران بارعایت فاصله گذاری اجتماعی  و اصول بهداشتی درحسینیه امام حسن مجتبی (علیه السلام )شهر مال خلیفه برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیأت رزمندگان اسلام استان چهارمحال و بختیاری؛ حجت الاسلام امین خالدی با تبریک به حضور پرشور خواهران با تیریک ایام الله دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی و میلاد کوثر قرآن  و ولادت امام خمینی(ره) گفت: اهمیت نقش زن و مرد در زندگی خانوادگی است،  در دیدگاه  امیر ولایت حضرت علی بن ابیطالب (علیه السلام)، نقش همسرداری و خانه داری چه جایگاهی دارد.

وی ادامه داد:  حضرت علی بن ابیطالب (علیه السلام) به عنوان شخصیتی بزرگ در اسلام، جایگاه متعالی را برای زن مسلمان ترسیم کرده اند، در کلمات گهربار و زندگی عملی آن امام همام  با صدیقه طاهره سیده زنان عالم حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها می توان عمق مکانت و منزلت زن را در اندیشه والای امیر ولایت حضرت علی علیه السلام دریافت.

کارشناس مسایل مذهبی با اشاره حدیث ” وَ جِهَادُ الْمَرْأَهِ حُسْنُ التَّبَعُّلِ ” افزود: حضرت علی علیه السلام می فرمایند: جهاد زن برخورد متناسب با همسر است ، این پیام مربوط به نحوه برخورد زن با شوهر می باشد، اما ارتباط زن فقط محدود به همسرش نیست، بلکه در درون خانواده با فرزندان و نزدیکان و فامیل نیز رابطه دارد.

حجت الاسلام  خالدی ادامه داد: ارزش و جایگاه مدارا و برخورد کریمانه زن با همسر، مانند آن است که در صحنه جهاد حضور پیدا کرده است .

تلاوت کلام نورانی وحی، مولود خوانی وپذیرایی ازبرنامه های جشن میلاد کوثر و پیروزی انقلاب اسلامی بود.

این مراسم را از دریچه دوربین با هم نگاه کنیم…

عکاس: حاج نبی الله بابا احمدی

پایگاه اطلاع رسانی هیأت رزمندگان اسلام

پایگاه اطلاع رسانی هیات رزمندگان اسلام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *