حاضرم سرود سلام فرمانده را با تمام روضه‌هایم عوض کنم

حاضرم سرود سلام فرمانده را با تمام روضه‌هایم عوض کنم

خانه / مطالب و رویدادها / حاضرم سرود سلام فرمانده را با تمام روضه‌هایم عوض کنم

محمود کریمی گفت: خدا خواست و شد. تمام روضه‌هایم را می‌دهم و یک «سلام فرمانده» این بچه‌ها را می‌گیرم. خدا خواست و این سرود گرفت. با خدادادگان ستیزه مکن که خدا داده را خدا داده.

حاضرم سرود سلام فرمانده را با تمام روضه‌هایم عوض کنم

پایگاه اطلاع رسانی هیات به نقل از فارس؛ محمود کریمی مداح اهل بیت علیه السلام در مراسم شب شهادت امام صادق علیه السلام در هیأت رایةالعباس علیه السلام که با حضور ابوذر روحی هم برگزار شد، با بیان اینکه جهاد تبیین به معنای دفاع منطقی است، اظهار داشت: اینکه دشمن از «سلام فرمانده» بدش می‌آید و می‌کوبد و عده‌ای هم از داخل آن را از پشت می‌زنند، نشان دهنده اثرگذاری آن است.

حاضرم سرود سلام فرمانده را با تمام روضه‌هایم عوض کنم
حاضرم سرود سلام فرمانده را با تمام روضه‌هایم عوض کنم

خدا خواست و این سرود گرفت

وی با اشاره به اینکه ۳۱۳ نفر از شمال به جمکران رفتند و این نماهنگ را اجرا کردند، گفت: خدا خواست و شد. تمام روضه‌هایم را می‌دهم و یک «سلام فرمانده» این بچه‌ها را می‌گیرم. خدا خواست و این سرود گرفت. با خدا دادگان ستیزه مکن که خدا داده را خدا داده.

کریمی با بیان اینکه برخی از این سرود ایراد می‌گیرند، خوب بدانید برخی هم می‌گویند این انتقادات از روی حسادت است، تصریح کرد: آن طرفی‌ها دردشان آمده است و باید حرفی بزنند و توقعی جز این نیست. می‌گویند تشویق به جنگ است که اصلاً این طور نیست. باید معنی صلح را با سازش و تسلیم به دست بیاریم. صلح یعنی هردو طرف به هم احترام متقابل داشته باشند. اینکه دیگری زور بگوید ما بگوییم چشم، این سازش است. برخی این را صلح تعریف می‌کنند در صورتی که این خفت است.

سال‌ها نوحه خواندم، اما فردی گفت سلام فرمانده و همه آن را می‌خوانند

این مداح اهل بیت علیه السلام تصریح کرد: اینکه دشمن زور بگوید، به بچه‌های ما توهین و بی‌ادبی کند، خوب نیست! سلیقه بچه‌های ماست که به امام زمانش بگوید سلام فرمانده. زمانی که می‌گویی خوب نیست به بچه‌های ما هم بی‌ادبی می‌کنی.

وی افزود: سال‌ها من نوحه خواندم و دیگران هم خواندند، اما فردی گفت «سلام فرمانده» و امروز همه آن را می‌خوانند. این را خدا خواسته است. خودتان را جلوی سیلی که امام زمان عجل الله تعالی فرج الشریف راه انداخته است، قرار ندهید. شما را خواهد کند. این همه نوحه خوانده شده است، اما یک نفر گفت «آمدم ای شاه پناهم بده» و این شد.

این کار با پول هیچ نهادی ساخته نشده است

کریمی گفت: برخی می‌گویند این کار حمایت شده است؛ در حالی که نه از پول سازمان اوقاف و امور خیریه، نه سازمان تبلیغات اسلامی و نه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی‌ حمایت شده است. این کار با کمک عاشقان امام زمان عجل الله تعالی فرج الشریف خوانده شد تا هیچ نهادی نتواند بگوید این کار را ما کردیم. اگر آن‌ها درست کن بودند، تا الان کرده بودید.

این مداح اهل بیت علیه السلام با اشاره به اینکه برخی از من انتقاد کردند که چرا گفتی روضه نیایید و بروید کنسرت! گفت: در ورزشگاه مردم جمع شدند و گفتند «عزیزم حسین» یا «ای لشگر صاحب زمان» و … کنسرت است! بگویید دردم آمده است و می‌خواهم حرفی بزنم.

کار خوب است که امام زمان عجل الله تعالی فرج الشریف نگاه کند

وی در پایان خاطرنشان کرد: بیایید و دلتان را صاف کنید و کاری این چنین بسازید. به خدا امام زمان(عجل الله تعالی فرج الشریف) نگاه خواهد کرد. کار خوب است که امام زمان عجل الله تعالی فرج الشریف نگاه کند.

این مداح اهل بیت علیه السلام در پایان یاد همه شهدای دفاع مقدس، مدافعان حرم و جان باختگان حادثه ساختمان متروپل آبادان را گرامی داشت.

پایگاه اطلاع رسانی هیات رزمندگان اسلام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *