داریوش ارجمند | آیا شهید حججی برا پول رفت؟!

داریوش ارجمند | آیا شهید حججی برا پول رفت؟!

خانه / پیشنهاد ویژه / داریوش ارجمند | آیا شهید حججی برا پول رفت؟!

بازیگر سینما و تلویزیون تأکید کرد که من از عزیزان تاریخم، دینم و جنگم بالاتر نیستم؛ مگر بچه‌هایی که به جبهه می‌رفتند و استخوان‌هایشان را می‌آورند متهم نبودند پول می‌گیرند؟

داریوش ارجمند | آیا شهید حججی برا پول رفت؟!

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات رزمندگان اسلام و به نقل از خبرگزاری تسنیم داریوش ارجمند بازیگر سینما و تلویزیون درباره اعتقاداتش به دین، علاقه‌مندی به امام رضا علیه السلام و توجه به شهدا و رزمندگان جنگ با اشاره‌ای به شهدای مدافع حرمی چون “محسن حججی” صحبت کرد. او در برنامه فرمول یک، به شب حضورش در حرم امام رضا علیه السلام اشاره کرد و گفت: مجری حالش بد بود من حالم بد بود؛ گفتم سی دی را بفرستند چون نمی دانم چه گفتم. من هم نوکری امام رضا علیه السلام راکردم هم غلامی امام علی علیه السلام کردم هم همراهی عبدالعظیم حسنی را کردم که زیارتش با زیارت امام حسین علیه السلام یکی است. معتادم به اعتقاداتم که با شیر اندرون شده و با جانم به در می‌شود. من از عزیزان تاریخم، دینم و جنگم که بالاتر نیستم!

داریوش ارجمند | آیا شهید حججی برا پول رفت؟!
داریوش ارجمند | آیا شهید حججی برا پول رفت؟!

وی افزود: مگر بچه‌هایی که به جبهه می‌رفتند و استخوان‌هایشان را می‌آورند متهم نبودند پول می‌گیرند؟ مگر کسانی که برای حرم می‌جنگند متهم نیستند؟ حججی که آنطور استوار بود برای پول رفت؟ واقعاً؟ اینقدر شرف از وجود ما رخت بربسته؟

وی درباره اینکه خادم امام رضا علیه السلام شده نیز اظهار کرد: این اجر صبری است که در کلبه احزان کرده‌ام؛ من نزدیک به ۳۰ سال در مشهد زندگی و نوکری امام رضا علیه السلام را کردم؛ اینها شعاری نیست و دوستانی که دارم می‌دانند. من کارمند تشکیلات امام رضا و ۷ سال کارمند رسمی آستان قدس رضوی بودم. اما آنقدر کارهای هنری‌ام زیاد شد مرا چپ چپ نگاه می‌کردند؛ نه استعفا دادم نه بازخرید شدم نه هیچ. از روزی که وارد مشهد شدم هرچه از امام رضا علیه السلام خواستم به من داد؛ تحصیل، ازدواج، بچه، حج و کربلا رفتن را مدیون او هستم؛ حرم حضرت زینب رفتن را مدیون امام رضا هستم.

داریوش ارجمند | آیا شهید حججی برا پول رفت؟!
داریوش ارجمند | آیا شهید حججی برا پول رفت؟!

این بازیگر درباره اینکه به خاطر اعتقاداتش به او کار پیشنهاد نشود، تأکید کرد: مگر چنین روزهایی نبوده؟ برای من این روزها بوده اما اصلاً . یک بار به دوستان بازیگر رفیقم گفتم من هر فیلمی را که بازی می‌کنم همان اول می‌گویم این آخرین فیلمی است که بازی می‌کنم. گفت چرا؟ گفتم چون اگر باور کنم فیلمهای دیگری در راه است التماسی می‌شوم. اگر فیلمی مال من است مال من است. اگر خداوند روزی برایت مقدر کرده هیچکس نمی‌تواند روزی‌ات را بخورد.

 

پایگاه اطلاع رسانی هیات رزمندگان اسلام

لینک کوتاه :
http://eheyat.com/?p=302985

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *