دیدار امام جمعه شهرکرد با خانواده شهید جعفر کوهی فائق / مراسم تشیع+تصویر

خانه / استان ها / دیدار امام جمعه شهرکرد با خانواده شهید جعفر کوهی فائق / مراسم تشیع+تصویر

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهرکرد با حضور در منزل خانواده شهید جعفر کوهی فائق با خانواده معظم این شهید دیدار کرد.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهرکرد با حضور در منزل خانواده شهید جعفر کوهی فائق با خانواده معظم این شهید دیدار کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیأت رزمندگان اسلام استان چهارمحال و بختیاری؛ حجت الاسلام  والمسلمین محمدعلی نکونام در دیدار با پدر “ناوبانیکم شهید جعفر کوهی فایق ” گفت: وجود شما برکت است، در همین شرایط سنی که هستید، دعای شما عبادت شما، وجود شما، برای اعضای خانه همیشه مایه برکت است، پیران قوم اینگونه اند، مخصوصا کسی مانند شما که هیئتی است و در دستگاه حضرت اباعبدالله بزرگ شده و چون که در این دستگاه هستید اینجور مصائب برای شما هضم شده است، یعنی شما اینگونه مصائب را بر خودتان سخت نمی گیرید زیرا در هیئت بزرگ شده اید و مصائب حضرت اباعبدالله را شنیده اید و پای آن مصیبت ها گریه کرده اید و مخصوصا جایگاه ها را می دانید، عاقبت ها را می دانید و می دانید که معمولا هیچ چیزی در عالم بی حساب و کتاب نیست، هر چیزی، هر حادثه ای، هر اتفاقی، یک حکمت هایی دارد و کسانی هم که در این مسیر دارند خدمت می کنند، حسابشان جداست.

نماینده ولی فقیه در استان ادامه داد: فرزند شما الحمدلله در خدمت یک نظامی بود که آن نظام مقدس است، نظام حسینی است، نظام اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام است و تبعا در این نظام مخصوصا پاسداری کردن، سربازی کردن اجر بسیاری دارد.

امام جمعه شهرکرد افزود: افتخار این نظام این است که دارد از اسلام پاسداری می کند و اسلام را رشد می دهد، شما دارید می بینید، الحمدلله جایگاه نظام جمهوری اسلامی به برکت همین خدماتی که نیروی دریایی ما انجام داده، خدماتی که نیروی زمینی و هوایی دارد، خدماتی که ارتش، سپاه و نیروی انتظامی دارد امروز یک رعب و وحشتی در دل دشمنان خدا و دین و قرآن انداخته و واقعا می ترسند.

شایان ذکراست: همزمان با ماه نزول قرآن ، عطر دل انگیز شهید و شهادت فضای معنوی کشور اسلامیان را مملو از شمیم بهشتی کرد و جمعی از جوانان برومند جغرافیای صاحب الزمانیمان،در حادثه‌ی دردناک شناور کنارک ، عاشقانه و مظلومانه در راه وصال حق از دست حضرت دوست، شهد شیرین شهادت نوشیدند.

شایان ذکراست: همزمان با ماه نزول قرآن ، عطر دل انگیز شهید و شهادت فضای معنوی کشور اسلامیان را مملو از شمیم بهشتی کرد و جمعی از جوانان برومند جغرافیای صاحب الزمانیمان،در حادثهی دردناک شناور کنارک ، عاشقانه و مظلومانه در راه وصال حق از دست حضرت دوست، شهد شیرین شهادت نوشیدند.

 گفتنی است: نماز بر پیکر پاک و مطهر دریادل نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران “ناوبانیکم شهید جعفرکوهی فایق”  توسط نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهرکرد  روز پنجشنبه اول خردادماه اقامه نماز و مراسم تشیع  از مصلای امام خمینی (ره) تا میدان دانش شهرکرد برگزارشد

پایگاه اطلاع  رسانی هیأت رزمندگان اسلام

.

پایگاه اطلاع رسانی هیات رزمندگان اسلام

لینک کوتاه :
http://eheyat.com/?p=322271

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *