خروج اتباع بدون مجوز قانونی امکان‌پذیر نیست

رئیس ستاد اربعین | خروج اتباع بدون مجوز قانونی امکان‌پذیر نیست

خانه / پیشنهاد ویژه / رئیس ستاد اربعین | خروج اتباع بدون مجوز قانونی امکان‌پذیر نیست

رئیس ستاد اربعین ‌درباره مشکل اتباع خارجی‌ برای خروج از مرزها به ویژه مرز شلمچه گفت:‌ اتباع که مجوز قانونی دارند هیچ‌گونه مشکلی برای تردد از مرزها ندارد اما کسانی که‌ مجوز قانونی ندا‌رند به هیچ وجه امکان تردد را نخواهند داشت.

رئیس ستاد اربعین | خروج اتباع بدون مجوز قانونی امکان‌پذیر نیست

پایگاه اطلاع رسانی هیات رزمندگان اسلام به نقل از تسنیم؛ رئیس ستاد اربعین ‌درباره مشکل اتباع خارجی‌ برای خروج از مرزها به ویژه مرز شلمچه گفت:‌ اتباع که مجوز قانونی دارند هیچ‌گونه مشکلی برای تردد از مرزها ندارد اما کسانی که‌ مجوز قانونی ندا‌رند به هیچ وجه امکان تردد را نخواهند داشت.

رئیس ستاد اربعین | خروج اتباع بدون مجوز قانونی امکان‌پذیر نیست
رئیس ستاد اربعین | خروج اتباع بدون مجوز قانونی امکان‌پذیر نیست

مجیدمیراحمدی درباره آخرین وضعیت مرزهای شش‌گانه اظهار داشت: بحمدالله در تمام مرزهای خرجی به سمت عراق شاهد تردد روان زائران هستیم و مشکل خاصی نداریم.

تردد در پایانه ها

وی با اشاره به بازدید صبح امروز وزیر کشور از مرز شلمچه، پایانه مرکز، موکب ها و نحوه خدمت رسانی به زائران افز‌ود: از پارکینگ های موجود در پایانه بازدید داشتیم و هیچگونه مشکلی برای تردد انتقال زائران نداریم و تعداد اتوبوسهای موجود در پایانه از تعداد زئران بیشتر است.

وی با بیان اینکه وضعیت تمام پایانه‌های بسیار خوب است و ورود و خروج زائران با ‌سهولت ‌انجام میگیرد، تصریح کرد:امکانات به انداز‌ه کافی‌ فراهیم شده و با توجه به شروع راهپیمایی اربعین، برای موج دوم خروج زائران آماده شده‌ایم.

مشکل اتباع در مرزها

وی درباره مشکل اتباع خارجی‌ برای خروج از مرزها به ویژه مرز شلمچه خاطرنشان کرد: اتباع که مجوز قانونی دارند هیچ‌گونه مشکلی برای تردد از مرزها ندارد اما کسانی که‌ مجوز قانونی ندا‌رند به هیچ وجه امکان تردد را نخواهند داشت لذا از ‌اتباع بدون مجور قانونی خواهش میکنیم به مرز‌ها مراجعه نکنند.

 

جهت دانلود و شنیدن صوت ها

یا مشاهده سایر سخنرانی ها

و کلیپ های اختصاصی هیات می توانید،

به بخش صوت یا فیلم مراجعه نمایید.

پایگاه اطلاع رسانی هیات رزمندگان اسلام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *