راه و رسم و مرام شهدا هیچ وقت از بین رفتنی نیست

خانه / استان ها / راه و رسم و مرام شهدا هیچ وقت از بین رفتنی نیست

حجت الاسلام و المسلمین نکونام در سالگرد شهدای شهر بن، پیشرفت های کشور را نتیجه ایثار شهدا عنوان کرد.

حجت الاسلام و المسلمین نکونام در سالگرد شهدای شهر بن، پیشرفت های کشور را نتیجه ایثار شهدا عنوان کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیأت رزمندگان اسلام استان چهارمحال و بختیاری؛نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهرکرد در سالگرد شهدای شهر بن، پیشرفت های کشور را نتیجه ایثار شهدا عنوان کرد.

حجت الاسلام والمسلمین محمدعلی نکونام گفت: جانفشانی و ایثار و از خود گذشتگی شهدا باعث شد که کشور در زمینه های بسیار زیادی پیشرفت کرده و جزء قدرتهای دنیا به حساب بیاید.

نماینده ولی فقیه در استان چهارمحال و بختیاری خاطرنشان کرد: راه و رسم و مرام شهدا هیچ وقت از بین رفتنی و گم شدنی نیست؛ زیرا خداوند متعال در قرآن وعده داده که شهدا همیشه زنده خواهند ماند و هر کس که دین خدا را یاری کند خدا نیز او را یاری نموده و همیشه پشتیبان و حامی او خواهد بود.

امام جمعه شهرکرد افزود: اکثر مشکلات امروز کشور به خاطر بی تدبیری داخلی و عدم هماهنگی و برنامه ریزی درست در اجرای اقتصاد مقاومتی است، وگرنه تحریم ها اثر چندانی بر اقتصاد ما ندارند.

وی تصریح کرد: همانگونه که شهدا و ایثارگران و رزمندگان جان برکف با مدیریت جهادی توانستند دو ابرقدرت شرق و غرب را در جنگ تحمیلی شکست دهند، امروز نیز می توانیم با اقدام انقلابی و مدیریت جهادی مشکلات اقتصادی را حل کنیم و از این جنگ تمام عیار دشمن نیز سربلند بیرون بیاییم.

حجت الاسلام و المسلمین نکونام ادامه داد: امروز برای عبور از گردنه های سخت و حل مشکلات اقتصادی و برای پیشرفت در زمینه اقتصاد مانند مباحث نظامی، هسته ای، علمی و پزشکی نیاز داریم که شبانه روز کار کنیم و همدل و یکصدا و با وحدت و وفاق ملی دشمنان این نظام مقدس را ناامید نماییم.

گفتنی است: شهر بن ۱۳۵شهید در دوران دفاع مقدس تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی کرده است.

پایگاه اطلاع رسانی هیات رزمندگان اسلام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *