سخنرانی حجت الاسلام علیرضا پناهیان جلسه سوم محرم 98_دانشگاه هنر

سخنرانی حجت الاسلام علیرضا پناهیان جلسه سوم محرم ۹۸ _ دانشگاه هنر

خانه / قرآن و عترت / عترت / ستارگان هدایت / امام حسین (علیه السلام) / سخنرانی حجت الاسلام علیرضا پناهیان جلسه سوم محرم ۹۸ _ دانشگاه هنر

سخنرانی حجت الاسلام علیرضا پناهیان جلسه سوم محرم ۹۸ _ دانشگاه هنر

در ادامه بمناسبت فرارسیدن دهه دوم ماه حزن و اندوه محـــرم الحرام و ایام سوگواری سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام و آغاز مصائب حضرت زینب کبری سلام الله علیها سخنرانی شنیدنی از حجت الاسلام علیرضا پناهیان در دانشگاه هنر با موضوع حماسه ای برای آزادی بیان از اسارت رسانه ها برای شما کاربران گرامی قرار داده شده است. در ادامه صوت سخنرانی سخنرانی حجت الاسلام علیرضا پناهیان جلسه سوم قرار دارد.

تصور می شود در آخرالزمان که غربال به صورت کامل انجام می گیرد، قبل از ظهور حق به طور کامل از باطل جدا میشود و دو جبهه حق و باطل مقابل همدیگر قرار میگیرند این مسئله موجب میشود این شفافیتی که بین جبهه حق و باطل پدید آمده، حق به سهولت بر باطل پیروز شود. در آخرالزمان چیزی که باعث میشود جبهه حق به رهبری حضرت ولی عصر ارواحنا له الفدا در ابعاد مختلف سیاسی، فردی، فرهنگی، اقتصادی و همه زمینه ها بر باطل پیروز شود این است که مردم مسائل برایشان روشن میشود و دیگر دیکتاتور مئابانه و معجزه وار این برتری حق بر باطل صورت نمیگیرد.

پایگاه اطلاع رسانی هیات رزمندگان اسلام صوت های سخنرانی سخنرانان مطرح کشوری را برای شما همراهان در سایت هیات جمع آوری نموده است .

سخنرانی حجت الاسلام علیرضا پناهیان جلسه سوم محرم 98_دانشگاه هنر
سخنرانی حجت الاسلام علیرضا پناهیان جلسه سوم محرم ۹۸_دانشگاه هنر

پایگاه اطلاع رسانی هیات رزمندگان اسلام

لینک کوتاه :
http://eheyat.com/?p=295645

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *