سخنرانی حجت الاسلام علیرضا پناهیان _ جلسه اول محرم ۹۸ _ حسینیه آیت الله حق شناس

خانه / قرآن و عترت / عترت / ستارگان هدایت / امام حسین (علیه السلام) / سخنرانی حجت الاسلام علیرضا پناهیان _ جلسه اول محرم ۹۸ _ حسینیه آیت الله حق شناس

سخنرانی حجت الاسلام علیرضا پناهیان _ جلسه اول محرم ۹۸ _ حسینیه آیت الله حق شناس

در ادامه بمناسبت فرارسیدن ماه حزن و اندوه محـــرم الحرام و ایام سوگواری سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام سخنرانی شنیدنی از حجت الاسلام علیرضا پناهیان در حسینیه آیت الله حق شناس با موضوع مستقل بودن و منفعل بودن برای شما کاربران گرامی قرار داده شده است.

خداوند متعال انسان را یک موجون اجتماعی آفرید، ما در روابط زندگیمان شکل می گیرد در رابطه با پدر و مادر، در رابطه با اطرافیان در خانه و مدرسه و محله و بعد در محیط بزرگتری در روابط انسانی زندگی ما ادامه پیدا می کند. ما تحت تأثیر این روابط اکثر زندگی خودمان را شکل میدهیم علاقه مند می شویم متنفر و متأثر میشویم و این روابط در زندگی ما نقش بسیار تعیین کننده ای دارند. در این میان درخواست خداوند از ما اینست که بتوانیم سالم عبور کنیم و به استقلال روحی برسیم .

شاید جلوه توحید در روابط اجتماعی ما این باشد که ما از هرگونه تحت تأثیر قرار گرفتن بصورت غلط نجات پیدا بکنیم و بصورت یک انسان مستقل و نه منفعل دربیاییم.

پایگاه اطلاع رسانی هیات رزمندگان اسلام صوت های سخنرانی سخنرانان مطرح کشوری را برای شما همراهان در سایت هیات جمع آوری نموده است .

سخنرانی حجت الاسلام علیرضا پناهیان_جلسه اول محرم 98_حسینیه آیت الله حق شناس
سخنرانی حجت الاسلام علیرضا پناهیان_جلسه اول محرم ۹۸_حسینیه آیت الله حق شناس

پایگاه اطلاع رسانی هیات رزمندگان اسلام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *