سخنرانی حجت الاسلام پناهیان _ شب هشتم محرم ۹۸ _ دانشگاه امام صادق علیه السلام

خانه / قرآن و عترت / عترت / ستارگان هدایت / امام حسین (علیه السلام) / سخنرانی حجت الاسلام پناهیان _ شب هشتم محرم ۹۸ _ دانشگاه امام صادق علیه السلام

سخنرانی حجت الاسلام علیرضا پناهیان _ شب هشتم محرم ۹۸ _ دانشگاه امام صادق علیه السلام

در ادامه بمناسبت فرارسیدن ماه حزن و اندوه محـــرم الحرام و ایام سوگواری سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام سخنرانی شنیدنی از حجت الاسلام علیرضا پناهیان در مسجد دانشگاه امام صادق علیه السلام با موضوع آخرین آمادگی برای ظهور، اصلاح مدیریت در خانواده و جامعه برای شما کاربران گرامی قرار داده شده است.

ما آموخته ایم که در جامعه مهدوی امام زمان علیه السلام نسبت به امال خودشان خیلی سخت گیرند. در روایتی از امام صادق علیه السلام داریم که امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف بسیار بخشنده است ولی نسبت به کارگزارانش بسیار سختگیر است و نسبت به فقرا بسیار مهربان است.

ما در مدیریت خودمان اصل کرامت و عزت نفس را باید مدنظر قرار دهیم در روایتی داریم کسی که به خودش ظلم می کند حتما به دیگران هم ظلم خواهد کرد. این مسئله باعث می شود از حالت ارزشی بودن و اخلاقی بودن ویژگی های مدیریت خارج شود و وارد تعریف های فنی و تخصصی مدیریت شود. مدیر موفق کسی ست که به خودش و دیگران ظلم نکند.

پایگاه اطلاع رسانی هیات رزمندگان اسلام صوت های سخنرانی سخنرانان مطرح کشوری را برای شما همراهان در سایت هیات جمع آوری نموده است .

سخنرانی حجت الاسلام علیرضا پناهیان_شب هشتم محرم 98_دانشگاه امام صادق علیه السلام
سخنرانی حجت الاسلام علیرضا پناهیان_شب هشتم محرم ۹۸_دانشگاه امام صادق علیه السلام

پایگاه اطلاع رسانی هیات رزمندگان اسلام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *