فتح خرمشهر نماد ایستادگی و مقاومت است

خانه / استان ها / فتح خرمشهر نماد ایستادگی و مقاومت است

یکی از یادگاران دفاع مقدس در آئین بزرگداشت سوم خرداد در شهرستان بن، گفت: مشکلات اقتصادی با الگوگیری از فتح خرمشهر بعنوان نماد ایستادگی و مقاومت، قابل حل هستند.

یکی از یادگاران دفاع مقدس در آئین بزرگداشت سوم خرداد در شهرستان بن، گفت: مشکلات اقتصادی با الگوگیری از فتح خرمشهر بعنوان نماد ایستادگی و مقاومت، قابل حل هستند.

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیأت رزمندگان اسلام استان چهارمحال و بختیاری؛سرهنگ پاسدار حمیدرضا توسلی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، گفت: پیروزی انقلاب اسلامی تمام معادلات دنیا را به هم زد و بلوک بندی شرق و غرب را عوض کرد و در زمانه ای که تمام کشورها به شرق و غرب و ابسته بودند و از خود هیچ استقلالی نداشتند، استقلال واقعی را به کشور برگرداند و مقابل تمام ابرقدرتهای دنیا ایستاد.

 

معاون هماهنگ کننده نمایندگی ولی فقیه در سپاه قمر بنی هاشم علیه السلام اظهار داشت: با پیروزی انقلاب اسلامی، ندای آزادی خواهی و استقلال طلبی به تمام آزادی خواهان جهان مخابره شد و ملتهای منطقه نیز شروع به الگوگیری از انقلاب اسلامی نمودند که این امر موجب عصبانیت دنیای استکبار و دشمنی با این انقلاب مقدس شد.

 

یادگار هشت سال دفاع مقدس افزود: پس از پیروزی انقلاب اسلامی و احتمال نفوذ و صدور انقلاب به کشورهای منطقه، استکبار جهانی دست به اقداماتی از جمله القای ناکارآمدی اسلام در حکومت داری، وضع شدیدترین تحریمها، ایجاد رعب و وحشت در بین مردم با ترور نیروهای انقلابی و اثرگذار در انقلاب، و ایجاد غائله های قومی زد تا بتواند با انقلاب اسلامی مقابله کند.

 

وی ادامه داد: وقتی دشمن نتوانست در این زمینه ها موفقیتی داشته باشد، تمام کشورهای دنیا را بسیج کرد و به رهبری صدام ملعون جنگ تمام عیاری را علیه انقلاب اسلامی آغاز کرد تا بتواند انقلاب اسلامی را متوقف کند و جلوی صدور انقلاب را بگیرد که با فداکاری و ایثار رزمندگان نتوانست در این زمینه موفق شود.

 

یادگار هشت سال دفاع مقدس اظهار کرد: جمهوری اسلامی ایران در سال اول جنگ به دلیل مدیریت غیر جهادی و لیبرالی موفقیتی نداشت ولی با تغییر فرماندهی جنگ، سلسله عملیاتهایی انجام شد که منجر به فتح خرمشهر گردید و موازنه جنگ را به نفع جمهوری اسلامی ایران تغییر داد.

 

وی، در پایان با اشاره به فشارهای اقتصادی و تحریم و تهدید نظام استکبار جهانی در این برهه از زمان، تأکید کرد: تبعیت از رهنمودهای مقام معظم رهبر بعنوان ولی امر مسلمین و انسجام و اتحاد و همدلی مردم و مسئولین می تواند بهترین راهکار برای ایستادگی مقابل توطئه های دشمن باشد.

 

توسلی با اشاره به ضرورت الگوگیری از آزادسازی خرمشهر قهرمان بعنوان نماد ایستادگی و مقاومت، افزود: باید بدانیم که مشکلات اقتصادی نیز همچون فتح خرمشهر، با تکیه بر وحدت و نگاه به ظرفیت های درونی کشور و مدیریت و روحیه جهادی و انقلابی قابل حل هستند.

 دیدار با مسئول و جمعی از اعضای هیأت رزمندگان اسلام شهرستان بن از دیگر برنامه های معاون هماهنگ کننده نمایندگی ولی فقیه در سپاه قمر بنی هاشم علیه السلام بود.

 پایگاه اطلاع رسانی هیات رزمندگان اسلام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *