فلش ماب عشق همینه با نوای حاج سید مهدی میرداماد

فلش ماب عشق همینه با نوای حاج سید مهدی میرداماد

خانه / پیشنهاد ویژه / فلش ماب عشق همینه با نوای حاج سید مهدی میرداماد

مهرداد غفار، کارگردان فلش ماب «عشق همینه…» با اشاره به این که “تهیه” ، “سناریو” و “تولید” این طرح با مشارکت مجموعه های مردمی تخصصی حوزه تولید محتوا و رسانه ایرانی انجام شده است، گفت: تصویربرداری این طرح طی یک روز در مسیر نجف به کربلا در عمود ١١٢٠ با همراهی خادمین و زائرین صورت گرفته است.

فلش ماب عشق همینه با نوای حاج سید مهدی میرداماد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات رزمندگان اسلام فلش ماب « عشق همینه »  با نوای مداح اهل بیت علیهم السلام حاج سید مهدی میرداماد صبح سه شنبه ۲۳ مهر ۹۸ در طریق الحسین عمود ١١٢٠ و با حضور گسترده راهپیمایان حسینی، رونمایی و به نمایش عمومی گذاشته شد.

مهرداد غفار، کارگردان فلش ماب « عشق همینه » با اشاره به این که “تهیه” ، “سناریو” و “تولید” این طرح با مشارکت مجموعه های مردمی تخصصی حوزه تولید محتوا و رسانه ایرانی انجام شده است، گفت: تصویربرداری این طرح طی یک روز در مسیر نجف به کربلا در عمود ١١٢٠ با همراهی خادمین و زائرین صورت گرفته است.

فلش ماب عشق همینه با نوای حاج سید مهدی میرداماد
فلش ماب عشق همینه با نوای حاج سید مهدی میرداماد

گفتنی است، سید مهدی میرداماد به عنوان خواننده، احسان غلام نژاد تنظیم کننده موزیک و محمد حسین مهدی پناه نیز به عنوان شاعر بخش فارسی- عربی و همچنین خواننده در این فلش ماب هنرنمایی کرده اند.

این اثر هنری کاری از سازمان فضای مجازی سراج است که با همراهی موکب رسانه ای فجر، تلویزیون اینترنتی نصر تی وی، مجموعه مواکب تخصصی «اربعینی ها» و موکب خدام الحسین(ع) تولید شده است.

فلش ماب یکی از جدیدترین و مدرن ترین شیوه های تولید ویدئوهای جذاب است که در آن یک گروه بزرگ مردمی اقدام به لب خوانی یک متن کرده و ماجرا توسط یک تیم بزرگ حرفه ای تصویربرداری می کند.

در ادامه شما همراهان همیشگی سایت هیات می توانید این نماهنگی دیدنی را تماشا نمایید.

پایگاه اطلاع رسانی هیات رزمندگان اسلام

لینک کوتاه :
http://eheyat.com/?p=300626

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *