مجلس روضه حاج قاسم و ابومهدی در روز عرفه کنار گنبد امام حسین | انتشار برای اولین بار

مجلس روضه حاج قاسم و ابومهدی در روز عرفه کنار گنبد امام حسین | انتشار برای اولین بار

خانه / پیشنهاد ویژه / مجلس روضه حاج قاسم و ابومهدی در روز عرفه کنار گنبد امام حسین | انتشار برای اولین بار

سال ۹۷ مراسم خصوصی قرائت دعای عرفه با حضور شهید حاج قاسم سلیمانی و شهید ابومهدی المهندس کنار گنبد حرم امام حسین(علیه السلام) با نوای محمدرضا طاهری برگزار شد که برای اولین بار فیلم کوتاهی از آن منتشر می‌شود.

مجلس روضه حاج قاسم و ابومهدی در روز عرفه کنار گنبد امام حسین | انتشار برای اولین بار

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات رزمندگان اسلام و به نقل از فارس ، سال ۹۷ مراسم خصوصی قرائت دعای عرفه و روضه خوانی با حضور شهید حاج قاسم سلیمانی و شهید ابومهدی المهندس کنار گنبد حرم امام حسینعلیهم السلام با نوای محمدرضا طاهری برگزار شد که برای اولین بار فیلم کوتاهی از آن منتشر می‌شود.

این مراسم با حضور حاج قاسم سلیمانی، اومهدی المهندس، تیم همراه و خادمان ساخت حرم برگزار می‌شود که تاکنون حدود ۵۰ درصد از افراد حاضر نایل به فیض شهادت شده‌اند.

دلیل ترس ابرقدرت‌ها از حاج قاسم

محمدرضا طاهری مداح اهل بیتعلیهم السلام بعد از شهادت حاج قاسم سلیمانی با ذکر خاطره‌ای از این روز  اظهار داشت: من روضه‌هایی زیادی برای حاج قاسم خواندم اما یک مرتبه، برای قرائت دعای عرفه در کربلای معلی حضور داشتیم که حاج قاسم با ما تماس گرفت و گفت: فلانی اگر خسته نمی‌شوی، می‌خواهم روضه‌ای برای ما بخوانی. در حالی که ایشان فرمانده همه ما بود، با حالتی متواضعانه از ما خواست تا روضه‌ای برای او بخوانیم و من گفتم این افتخاری برای من است که روضه برای شما بخوانم.

طاهری ادامه داد: به همراه جمعی به فراز گنبد حرم امام حسینعلیهم السلام رفتیم که دیدم حاج قاسم آن‌جاست و ابومهدی المهندس نیز در حال قرائت زیارت عاشورا بود. تمام حدود ۲/۵ ساعت که دعا و روضه خواندم، شانه‌های حاج قاسم می‌لرزید. روضه که تمام شد، حاج قاسم به ابومهدی گفت: جلو بایست تا نماز بخوانیم. او گریه کرد که قبول نمی‌کند اما سردار گفت من به تو می‌گویم و ما نماز به امامت ابومهدی خواندیم و در طول نماز هم حاج قاسم شانه‌هایش می‌لرزید.

این مداح اهل بیتعلیهم السلام اضافه کرد: به همراهانم گفتم، بی‌خود نیست تمام ابرقدرت‌ها از این مرد می‌ترسند. او به جای دیگری وصل است.

در ادامه فیلم این مراسم عرفانی را مشاهده و دریافت نمائید : 

 

پایگاه اطلاع رسانی هیات رزمندگان اسلام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *