مسابقه کتابخوانی «از چیزی نمی‌ترسیدم» آغاز شد

خانه / پیشنهاد ویژه / مسابقه کتابخوانی «از چیزی نمی‌ترسیدم» آغاز شد

ششمین دوره مسابقه کتابخوانی کتاب قهرمان با محوریت کتاب «از چیزی نمی‌ترسیدم»، زندگی‌نامه خودنوشت سردار شهید قاسم سلیمانی، با همکاری مرکز رسانه‌ای شیرازه و انتشارات مکتب حاج قاسم سلیمانی برگزار می‌شود.

مسابقه کتابخوانی «از چیزی نمی‌ترسیدم» آغاز شد

هیاتششمین دوره مسابقه کتابخوانی کتاب قهرمان با محوریت کتاب «از چیزی نمی‌ترسیدم»، زندگی‌نامه خودنوشت سردار شهید قاسم سلیمانی، با همکاری مرکز رسانه‌ای شیرازه و انتشارات مکتب حاج قاسم سلیمانی برگزار می‌شود.

کتاب «از چیزی نمی‌ترسیدم» که مزین به یادداشت امام خامنه ای شده، نخستین اثر چاپ‌شده توسط انتشارات «مکتب حاج قاسم» است و شامل دست‌نوشته‌های شخصی شهید سلیمانی از دوران کودکی و زندگی در روستای قنات ملک کرمان، تا میانه مبارزات انقلابی در سال ۵۷ است. «از چیزی نمی‌ترسیدم» زندگی‌نامه‌ای است که شهید با دست مجروح خود نوشته است. در واقع، این اثر شرح زندگی مردی از دل روستایی دورافتاده در کرمان است که چند دوره از زندگی ساده و کوتاهش را روایت کرده است. کتاب «از چیزی نمی ترسیدم» در دو بخش نوشتار و دست‌نوشته به چاپ رسیده است.

مسابقه کتابخوانی «از چیزی نمی‌ترسیدم» آغاز شد

ششمین دوره مسابقه کتابخوانی کتاب قهرمان همراه با دویست‌میلیون ریال جوایز نقدی، از روز شنبه بیستم آذرماه آغاز شده و تا پانزدهم دی‌ماه ادامه دارد. علاقه‌مندان برای دریافت اثر عدد ۲ را به  ۵۰۰۰۴۰۱۴۶ ارسال کرده، یا به کتابفروشی‌های معتبر در سراسر کشور مراجعه کنند.

منبع: فارس

پایگاه اطلاع رسانی هیات رزمندگان اسلام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *