مسلمانان شهادت می‌خواهند

مسلمانان شهادت می‌خواهند

خانه / تازه ها / مسلمانان شهادت می‌خواهند

شهید” علی امینی ” در بخشی از وصیت نامه خود آورده است:« شهادت آرزوی هر مسلمان است و باید افتخار کنید که شهادت نصیب فرزندتان شده است.»

مسلمانان شهادت می‌خواهند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات رزمندگان اسلام: شهید علی امینی 19 مهر 1334 در قصر شیرین به دنیا آمد. پدرش حسینعلی و مادرش ریحان نام داشت. تا مقطع متوسطه اول درس خواند و وارد ارتش جمهوری اسلامی ایران شد و سرانجام نهم اردیبهشت 1360 در منطقه میمک بر اثر اصابت ترکش به شهادت رسید. مزار این شهید والامقام در گلزار شهدای شهر کرمانشاه واقع است.

مسلمانان شهادت می‌خواهند
مسلمانان شهادت می‌خواهند
*وصیت نامه شهید
عزیزان من، امید است که حالتان خوب باشد، زندگی سرنوشت ساز است. البته خود انسان مسیر زندگی اش را مشخص می کند مسیر زندگی من اینطور تعیین شد. آری امید است که بعد از من شما هم نیز این مسیر را که فدا کردن جان خود در راه خدا و رسول خدا صلوات الله علیه و میهن عزیزمان باشد. همانطور که امام عزیزمان خمینی بت شکن فرمودند: “باید طوری بمیرم که مردن ما آبستن زندگی برای نسل آینده باشد.”آری باز هم به هر جهت می خواهم بعد از این چند نکته به عنوان وصیت به عرض شما برسانم.
امیدوارم همسرم مرا حلال کند ، همسرم نسبت به من فداکاری های زیادی کرده است.همواره پشتیبان هم باشید .
از تک تک عزیزانم می خواهم برایم گریه نکنند می دانید که شهادت آرزوی هر مسلمان است و باید افتخار کنید که شهادت نصیب فرزندتان شده است. من این درس را از مولایم علی علیه السلام و سرورم حسین علیه السلام  آموخته ام و همانطور که خداوند تبارک و تعالی قول داده است،
ما نمرده ایم بلکه شهیدان همگی زنده اند و نزد خداوند روزی دارند.
منبع: نوید شاهد

پایگاه اطلاع رسانی هیات رزمندگان اسلام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *