معرفی جلد یک کتاب تبار انحراف + فایل PDF

معرفی جلد یک کتاب تبار انحراف + فایل PDF

خانه / انتظار و مهدویت / معرفی جلد یک کتاب تبار انحراف + فایل PDF

کتاب تبار انحراف فوق العاده جذاب، تحقیقی است با موضوع دشمن‏شناسی با محوریت یهود‏شناسی و در یک مجموعه پژوهشی به نقش و فعالیت های یهود برای ضربه زدن به غیریهود می پردازد.

معرفی جلد یک کتاب تبار انحراف + فایل PDF

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات رزمندگان اسلام ، کتاب تبار انحراف فوق العاده جذاب، تحقیقی است با موضوع دشمن‏شناسی با محوریت یهود‏شناسی و در یک مجموعه پژوهشی به نقش و فعالیت های یهود برای ضربه زدن به غیریهود می پردازد. این کتاب که جلد اول مجموعه تبار انحراف است به دشمن شناسی تاریخی از آفرینش تا ختم نبوت اختصاص دارد. سرفصل های مهم کتاب: آغاز تاریخ بنی اسرائیل، نخستین سازمان بنی اسرائیل، عصر حاکمت موسی علیه السلام ، انحطاط بنی اسرائیل، کشتن پیامبران، یهود و عصر بعثت، تروریسم تاریخی یهود، از مدینه تا قدس، شهادت رسول الله و…

معرفی جلد یک کتاب تبار انحراف + فایل PDF
معرفی جلد یک کتاب تبار انحراف + فایل PDF

پایگاه اطلاع رسانی هیات رزمندگان اسلام به منظور بهره مندی هرچه بهتر ، فایل این کتاب را در اختیار شما مخاطبین عزیز قرار می دهد:

این نوشتار که به قلم حجت الاسلام مهدی طائب می باشد ، با هدف شناسایی جریان دشمنی با اسلام و مسلمان، بر اساس روایت قرآن و دیگر روایات اسلامی فراهم آمده است. در آغاز کتاب تصریح شده که قرآن چهار دشمن را معرفی کرده که عبارت‌اند از: یهود، مشرکان، نصارا و منافقین. از این‌رو، در کتاب، چند و چون این چهارگروه و دشمنی آنان با پیامبر صلوات الله علیه و آیینش در صدر اسلام، بررسی شده است.

 

پایگاه اطلاع رسانی هیات رزمندگان اسلام

لینک کوتاه :
http://eheyat.com/?p=316208

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *