معرفی کتاب| استراتژی های انقلاب برای ظهور در کتاب انقلاب اسلامی و مهدویت

خانه / انقلاب و دفاع مقدس / انقلاب اسلامی / کتابخانه انقلاب اسلامی / معرفی کتاب| استراتژی های انقلاب برای ظهور در کتاب انقلاب اسلامی و مهدویت

کتاب «انقلاب اسلامی و مهدویت» با موضوعاتی همچون مهدویت و دورنمای انقلاب اسلامی در سخنان امام خمینی رحمه الله علیه و امام خامنه ای، توسط بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود عجل الله تعالی فرجه الشریف منتشر شده است.

به گزارش خبرگزاری شبستان، کتاب «انقلاب اسلامی و مهدویت» از سری منشورات مجله امان از بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود عجل الله تعالی فرجه الشریف منتشر شده است.

 

در این کتاب مجموعه‌ای از مباحث در زمینه انقلاب اسلامی و مهدویت گردآوری شده است. مهدویت و دورنمای انقلاب اسلامی در سخنان امام خمینی رحمه الله علیه و امام خامنه ای، حکومت اسلامی ایران جلوه‌ای از ولایت امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف، چهار استراتژی انقلاب اسلامی در حرکت به سوی ظهور، موعود باوری مبنای الهی انقلاب اسلامی ایران، ایرانیان زمینه‌سازان فرهنگی ظهور، فرهنگ مهدویت جوهره انقلاب اسلامی و … از جمله مباحث در این اثر است.

علاقه مندان می توانند این کتاب را با هزینه ۴۰ هزار ریال طی تماس با شماره تلفن های ۸۸۹۹۸۶۰۰-۰۲۱ – ۳۷۸۴۱۱۳۰-۰۲۵ یا با مراجعه به پورتال جامع مهدویت به نشانی www.mahdaviat.ir تهیه کنند.

به کانال هیات رزمندگان اسلام بپیوندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *