نهیب ملت ایران دشمن را به عقب می‌راند

خانه / استان ها / نهیب ملت ایران دشمن را به عقب می‌راند

مسئول دفترنمایندگی ولی فقیه در سپاه لردگان با اشاره به پیام مقام معظم رهبری گفت:نهیب ملت ایران دشمن را به عقب می‌راند و عزم راسخ و  معادلات غلط آنان را به هم می‌ریزد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیأت رزمندگان اسلام استان چهارمحال و بختیاری؛ در همایش  رزمندگان اسلام لردگان ، حجت الاسلام سیدمهران کریم پور به پیام مقام معظم رهبری در راهیمایی با شکوه ۲۲ بهمن اشاره کرد و گفت:امام خامنه ای پیامی صادر کردند و تأکید فرمودند:نهیب ملت ایران دشمن را به عقب می‌راند و عزم راسخ و معادلات غلط آنان را به هم می‌ریزد،مسئولان کشور قدراین پدیده بی نظیر را بدانند و با استقامت کامل و روحیه انقلابی و عمل جهادی به ملت عزیز خدمت و از آرمان های انقلاب دفاع کنند.

آینده متعلق به ملت بیدار و بصیر ماست ما مسئولان باید بکوشیم ازملت عقب نمانیم و لا تهنوا و لا تحزنوا و انتم الاعلون ان کنتم مؤمنین.

 حجت الاسلام کریم پور گفت: امروز باید بابصیرت در میدان حضور داشت و اجازه ندهیم دشمنان اسلام ناب و انقلاب اسلامی با توطئه و نقشه های شوم خود در جنگ نرم موفق شوند به جوانان عزیز این سرمایه های ارزشمند نظام آسیب برسانند.

وی ادامه داد: یادگاران سالهای دفاع مقدس با بیان حماسه آفرینی های رزمندگان، ایثارگران و شهدا در جذب جوانان عزیز به محافل نورانی بسیج و مساجد تلاش و کوشش مضاعف کنند.

تلاوت قرآن و تجلیل از بانشستگان‌ از دیگر برنامه های این همایش بود.

پایگاه اطلاع رسانی هیأت رزمندگان اسلام

لینک کوتاه :
http://eheyat.com/?p=207297

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *