واکسیناسیون عزاداران در حاشیه جلسات یک هیأت

خانه / پیشنهاد ویژه / واکسیناسیون عزاداران در حاشیه جلسات یک هیأت

مسئول هیأت عبدالله بن الحسن گفت: از امشب به مدت 3 شب در کنار جلسه عزاداری هیأت به مناسبت روزهای پایانی صفر، با همکاری با همکاری ارتش و ستاد اجرایی فرمان امام همه برادران و خواهران عزادار واکسینه می‌شوند.

واکسیناسیون عزاداران در حاشیه جلسات یک هیأت

هیاتمحسن مبارکی مسئول هیأت عبدالله بن الحسن علیه السلام اظهارداشت: هیأت ما به مناسبت روزهای پایانی ماه صفر از دوشنبه ۱۲ مهرماه از ساعت ۱۹ به مدت ۳ شب مجلس عزاداری در مسجد مجموعه ۰۶ ارتش جمهوری اسلامی ایران واقع در چهارراه پاسداران تهران با سخنرانی حجت‌الاسلام حسینی قمی و مرثیه‌خوانی حنیف طاهری برپا خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه الحمدلله با رشد و تسریع روند واکسیناسیون به منظور مقابله با ویروس کرونا برنامه‌ریزی برای انجام این فرایند در برنامه هیأت اندیشیده شد، گفت: ان‌شاء‌الله در این سه روز با همکاری با همکاری ارتش جمهوری اسلامی ایران و ستاد اجرایی فرمان امام رحمه الله علیه تمام برادران و خواهران عزادار می‌توانند ضمن حضور در مراسم هیأت، اقدام به تزریق واکسن کنند.

مبارکی ادامه داد: زمان انجام واکسیناسیون از اذان مغرب تا ساعت ۱۹ در مجموعه ۰۶ تهران خواهد بود.

واکسیناسیون عزاداران در حاشیه جلسات یک هیأت

مسئول هیأت عبدالله بن الحسن علیه السلام در پایان خاطرنشان کرد: هیأت ما در جریان همه‌گیری ویروس کرونا در برهه‌های مختلف با توزیع بسته‌های بهداشتی، تهیه توزیع ماسک، گان و مواد ضدعفونی کننده و … تلاش کرد سهم خود را برای مبارزه با این ویروس ایفا کرد. در این مدت نیز تمامی مجالس هیأت را نیز با رعایت دستور العمل‌های بهداشتی برگزار کردیم.

پایگاه اطلاع رسانی هیات رزمندگان اسلام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *