وعده انتقام خون حاج قاسم نزدیک است

وعده انتقام خون حاج قاسم نزدیک است

خانه / پیشنهاد ویژه / وعده انتقام خون حاج قاسم نزدیک است

نماینده ولی فقیه در سوریه تأکید کرد: موعد انتقام‌ گرفتن از خون حاج‌ قاسم نزدیک است و برای دشمن جز ذلت و بدبختی چیزی باقی نخواهد ماند.

وعده انتقام خون حاج قاسم نزدیک است

پایگاه اطلاع رسانی هیات رزمندگان اسلام: آیت‌الله سید ابوالفضل طباطبایی در خطبه‌ اول نمازجمعه این هفته دمشق در مصلای حرم حضرت زینب علیها سلام، به عوامل هلاکت انسان از منظر دینی اشاره کرد و با ذکر برخی روایات، کبر، حسد و حرص را از مهمترین این عوامل دانست.

وی در ادامه جاودانگی قیام حسینی را ثمره شهادت مظلومانه‌ امام حسین علیه السلام دانست و افزود: خون مطهر سیدالشهدا در طول تاریخ جاوید مانده است و هر کس به ریسمان ایشان چنگ بزند و در این راه قدم بردارد، چه کشته شود و چه کشته نشود، پیروز است.

وعده انتقام خون حاج قاسم نزدیک است
وعده انتقام خون حاج قاسم نزدیک است

نماینده مقام معظم رهبری‌ در سوریه، در خطبه‌های‌ دوم نماز به بیان حوادث مهم سیاسی منطقه پرداخت و اظهار داشت: محور مقاومت امروز با وجود فشارها و سختی‌های وارده از سوی دشمن، همچنان همچون درختی تنومند ایستاده است و در مسیر پیشرفت خود حرکت می‌کند.

آیت‌الله طباطبایی با بیان این‌که برخی رزمندگان درباره زمان انتقام‌گیری‌ از خون حاج قاسم سؤال می‌کنند، افزود: من به آنها می‌گویم وعده انتقام نزدیک است و برای دشمن جز ذلت و بدبختی چیز دیگری باقی نخواهد ماند.

وی با اشاره به ایام هفته دفاع مقدس تصریح کرد: روحیه ایثار و فداکاری ملت ایران باعث شد که در این جنگ سخت هشت‌ساله، با وجود بسیاری از مشکلات و تحریم‌ها، پیروز شویم.

نماینده ولی فقیه در سوریه راجع به عادی‌سازی روابط برخی کشورهای خائن عرب با رژیم صهیونیستی نیز خاطرنشان کرد: این خائنین احمق بدانند که پیروزی واقعی در میدان جنگ رقم خواهد خورد نه در باغ کاخ سفید و به‌زودی از کار خود پشیمان خواهند شد.

آیت‌الله طباطبایی در پایان سخنان خود به‌مناسبت ایام حزن آل‌الله در ماه صفر، به ذکر مصائب خاندان اهل‌بیت علیهم السلام پرداخت.

منبع: تسنیم

پایگاه اطلاع رسانی هیات رزمندگان اسلام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *