پخش سخنرانی امام خامنه در روز قدس از رسانه ی ملی تا ساعاتی دیگر

خانه / با ولایت / امام خامنه ای / پیامهای امام خامنه ای / پخش سخنرانی امام خامنه در روز قدس از رسانه ی ملی تا ساعاتی دیگر

امام خامنه ای به مناسبت روز جهانی قدس به صورت زنده با امت اسلامی سخن خواهند گفت که مشروح این سخنرانی امروز ساعت ۱۲ ظهر از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

پخش سخنرانی امام خامنه در روز قدس از رسانه ی ملی تا ساعاتی دیگر

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات رزمندگان اسلام ، امام خامنه ای به مناسبت روز جهانی قدس به صورت زنده با امت اسلامی سخن خواهند گفت که مشروح این سخنرانی امروز ساعت ۱۲ ظهر از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

پخش سخنرانی امام خامنه در روز قدس از رسانه ی ملی تا ساعاتی دیگر
پخش سخنرانی امام خامنه در روز قدس از رسانه ی ملی تا ساعاتی دیگر

براساس اعلام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به منظور کسب فیض حداکثری از بیانات ولی‌امر مسلمین، هیچ برنامه‌ای دیگری تحت عنوان روز قدس درهیچ‌ نقطه از کشور برگزار نخواهد شد.

ویژه برنامه شبکه سه در روز قدس

با توجه به شیوع ویروس کرونا و برگزاری متفاوت بزرگداشت این روز در سراسر جهان، ویژه برنامه‌های روز قدس شبکه سه نیز رنگ و بوی متفاوتی خواهد داشت.

در این راستا برنامه پرونده ویژه با “ویژه برنامه روز جهانی قدس” از ساعت ۹ صبح الی ۱۴ بعدازظهر به روی آنتن شبکه سه خواهد رفت.

در این ویژه برنامه ارتباط تصویری با کارشناسان و فعالان سیاسی نقاط مختلف جهان برقرار خواهد شد و نظرات آنان پیرامون جنایات رژیم صهیونیستی در حق ملت فلسطین بیان می شود. از جمله این کارشناسان ریچارد فالک استاد حقوق بین الملل دانشگاه پرینستون و همچنین نماینده ویژه سازمان ملل در امور فلسطین خواهند بود.

علاوه براین در ویژه برنامه روز قدس، ارتباط تصویری با خبرنگاران کشورمان در شهرهای پکن، برلین پاریس، لندن و نقاط دیگر دنیا برقرار خواهد شد.

حضور شاعران جوان و انقلابی کشورمان و قرائت اشعاری پیرامون مقاومت فلسطین و جنایات رژیم صهیونیستی نیز از دیگر بخش‌های این ویژه برنامه است.

همچنین سفرای کشورهای یمن و سوریه نیز در برنامه حضور خواهند یافت و پیرامون دفاع از حقوق ملت فلسطین و لزوم مقاومت در برابر رژیم صهیونیستی و جبهه استکبار به گفتگو خواهند پرداخت.

ویژه برنامه روز قدس همچنین با نجاح محمد علی کارشناس سیاسی از لندن ارتباط تصویری برقرار خواهد کرد و به تحلیل وضعیت کنونی جبهه مقاومت در مقابله با رژیم صهیونیستی و استکبار جهانی خواهد پرداخت.

پایگاه اطلاع رسانی هیات رزمندگان اسلام

لینک کوتاه :
http://eheyat.com/?p=322212

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *