کشف پیکر 21 شهید دفاع مقدس در عراق

کشف پیکر ۲۱ شهید دفاع مقدس در عراق | فیلم

خانه / پیشنهاد ویژه / کشف پیکر ۲۱ شهید دفاع مقدس در عراق | فیلم

پیکر مطهر ۲۱ تن از شهدای دفاع مقدس در جریان عملیات تفحص شهدا در خاک عراق کشف شد.

کشف پیکر ۲۱ شهید دفاع مقدس در عراق | فیلم

پایگاه اطلاع رسانی هیات: بعد از پایان محدودیت ۹ ماهه و ورود مجدد گروه‌های تفحص شهدا به خاک عراق، پیکر مطهر ۲۱ تن از شهدای دوران دفاع مقدس در جریان عملیات تفحص شهدا در خاک عراق کشف شد.

پیش از این در مجموع مدت توقف کار در عراق، فعالیت تفحص در خاک کشور خودمان ادامه داشت و نقاطی که قبلا امکان تفحص در آن ها نبود، مورد کاوش قرار گرفتند و پیکرهای مطهر ۸۰ شهید در داخل خاک کشور پیدا شدند.

پیکر ۳ تن از شهدایی که اخیرا در عراق کشف شده اند با توسل بچه‌های تفحص به شهید فخری زاده در روز دهم آذر در پد غربی جزیره مجنون جنوبی عراق کشف شد.

کشف پیکر 21 شهید دفاع مقدس در عراق
کشف پیکر ۲۱ شهید دفاع مقدس در عراق

سردار سید محمد باقرزاده، فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به کشف پیکر مطهر شهدا همزمان با ایام تشییع و تکریم شهید هسته ای گفت: در دهم آذرماه سال ۱۳۹۹ همزمان با تشییع و تدفین پیکر مطهر شهید فخری زاده در تهران، پیکر ۳ شهید دفاع مقدس کشف شد. لحظاتی قبل از کشف ابدان مطهر شهدا، به شهید فخری زاده متوسل شدیم تا کمک کند دست خالی نباشیم.

وی افزود: سلام و درود و تحیات و تسلیت و تبریک خود را خدمت خانواده شهید فخری زاده تقدیم می کنیم و بشارت می دهیم که هر چه زودتر عاملان قتل مظلومانه این شهید به سزای اعمالشان برسند.

سردار باقرزاده با اشاره به نشانه “الله” جمهوری اسلامی منقوش بر روی قمقمه یکی از شهدا گفت: این پیام شهداست برای کسانی که مخالف جمهوری اسلامی هستند. ما تلاش می‌کنیم غبار از روی ابدان و وسایل شهدا برداشته شود تا پرچم شهدا برافراشته باشد. آن‌هایی که می‌خواهند شهدا زیر خاک‌ها پنهان بمانند، همکاران ما نمی‌گذارند. همانطور که امام فرمودند خط شهادت خط آل محمد صل الله علیه وآله وسلم و آل علی علیه السلام است. این خط کورشدنی نیست.

کشف پیکر 21 شهید دفاع مقدس در عراق
کشف پیکر ۲۱ شهید دفاع مقدس در عراق

فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح در ادامه تصریح کرد: آن کوردلان صهیونیست و آمریکایی ‌های خائن، مزدور، سلطه‌گر و مستکبر باید بدانند این خط شهدای ما کورشدنی نیست و این خط ادامه دارد و مردم ما آن را ادامه خواهند داد. راه فخری زاده ها کورشدنی نیست. ما تا جایی که در توان داریم، این مسیر قوی شدن را ادامه خواهیم داد. آن‌ها اگرچه شهید فخری زاده را از ما گرفتند، اما جمهوری اسلامی متوقف نخواهد شد.

فیلم عملیات تفحص و کشف پیکر مطهر شهدا در پد غربی جزیره جنوبی مجنون داخل خاک عراق در ادامه قابل مشاهده است:

منبع: تسنیم

پایگاه اطلاع رسانی هیات رزمندگان اسلام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *