گزارش تصویری دومین شب از مراسم ایام فاطمیه 98

گزارش تصویری دومین شب از مراسم ایام فاطمیه ۹۸

خانه / اختصاصی هیأت / گزارش تصویری دومین شب از مراسم ایام فاطمیه ۹۸

در آستانه شهادت جانسوز حضرت صدیقه کبری فاطمه زهرا (سلام الله علیها) دومین شب از مراسم سوگواری به همین مناسبت با سخنرانی حجت الاسلام علیرضا پناهیان و با نوای مادحین اهل بیت علیهم السلام در مسجد حضرت سیدالشهداء برگزار شد.

گزارش تصویری دومین شب از مراسم ایام فاطمیه ۹۸

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات رزمندگان اسلام در ایام فاطمیه ۹۸ و در آستانه شهادت جانسوز حضرت صدیقه کبری فاطمه زهرا (سلام الله علیها) دومین شب از مراسم سوگواری به همین مناسبت با سخنرانی حجت الاسلام علیرضا پناهیان و با نوای مادحین اهل بیت علیهم السلام در مسجد حضرت سیدالشهداء برگزار شد.

گزارش تصویری دومین شب از مراسم ایام فاطمیه 98
گزارش تصویری دومین شب از مراسم ایام فاطمیه ۹۸

این مراسم که در ایام فاطمیه ۱۳۹۸ و درآستانه شهادت جانسوز حضرت صدیقه کبری فاطمه زهرا (سلام الله علیها) هر شب از نماز مغرب و عشاء با سخنرانی حجت الاسلام پناهیان و مداحی جان سوز مادحین گرانقدر اهل بیت علیهم السلام حاج مهدی سلحشور، کربلایی نریمان پناهی، حاج مهدی رسولی، حاج نادر جوادی، حاج امین مقدم، حاج ابوذر بیوکافی و کربلایی محمدحسین پویانفر در مسجد حضرت سیدالشهدا علیه السلام برگزار می گردد.

در ادامه می توانید گزارش تصویری دومین شب از مراسم ایام فاطمیه در مسجد حضرت سیدالشهدا علیه السلام با سخنرانی حجت الاسلام پناهیان و مداحی کربلایی نریمان پناهی را مشاهده و دریافت نمایید :

 

صوت سخنرانی مراسم شب اول فاطمیه صوت مداحی مراسم شب اول فاطمیه

مراسمات فاطمیه

 

پایگاه اطلاع رسانی هیات رزمندگان اسلام

لینک کوتاه :
http://eheyat.com/?p=308947

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *