گزارش تصویری شب عاشورای محرم 1443 در فاطمیه بزرگ تهران

گزارش تصویری شب عاشورای محرم 1443 در فاطمیه بزرگ تهران

خانه / اختصاصی هیأت / گزارش تصویری شب عاشورای محرم 1443 در فاطمیه بزرگ تهران

مراسم شب عاشورا با سخنرانی حجت الاسلام میرهاشم حسینی و با نوای حاج سید محمود علوی و دیگر ذاکرین اهل بیت علیهم السلام در فاطمیه بزرگ تهران برگزار شد.

گزارش تصویری شب عاشورای محرم 1443 در فاطمیه بزرگ تهران

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات رزمندگان اسلام، مراسم دهه اول محرم هیات از روز دوشنبه 19 مرداد ماه مصادف با شب اول محرم الحرام 1443، به مدت ده شب در فاطمیه بزرگ تهران – ستاد مرکزی هیات رزمندگان اسلام همراه با پخش زنده از رسانه اینترنتی مغناطیس در روبیکا برگزار می گردد.

مراسم شب عاشورا با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین میرهاشم حسینی و با مرثیه سرایی و مداحی حاج سید محمود علوی و دیگر ذاکرین اهل بیت علیهم السلام  از ساعت 21:30 در فاطمیه بزرگ تهران – ستاد مرکزی هیات رزمندگان اسلام با همکاری برنامه تلویزیونی تکیه گاه، همراه با پخش زنده از شبکه سه سیما، رادیو ایران و رسانه اینترنتی مغناطیس تی وی در روبیکا برگزار شد.

این مراسم با در نظر داشتن آخرین شیوه نامه های ابلاغی ستاد ملی مبارزه با کرونا در فضای فاطمیه بزرگ تهران با سقف مرتفع، با حضور عاشقان اهل بیت علیهم السلام و سینه سوختگان سید و سالار شهیدان، با رعایت فاصله گذاری اجتماعی، زدن ماسک و آخرین دستور العمل های بهداشتی ابلاغی همراه با پخش زنده از شبکه سه سیما و رسانه مغناطیس تی وی در پیام رسان روبیکا برگزار می گردد.

در ادامه شما همراهان همیشگی سایت هیات می توانید گزارش تصویری شب عاشورای محرم 1443 میدان امام حسین علیه السلام را مشاهده و دریافت نمایید.

پایگاه اطلاع رسانی هیات رزمندگان اسلام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *