گزارش تصویری پنجمین شب از مراسم ایام فاطمیه 98

گزارش تصویری پنجمین شب از مراسم ایام فاطمیه ۹۸

خانه / اختصاصی هیأت / گزارش تصویری پنجمین شب از مراسم ایام فاطمیه ۹۸

در ایام فاطمیه ۹۸ و در آستانه شهادت جانسوز حضرت صدیقه کبری فاطمه زهرا (سلام الله علیها) پنجمین شب از مراسم سوگواری به همین مناسبت با سخنرانی حجت الاسلام علیرضا پناهیان و با نوای مادحین اهل بیت علیهم السلام در مسجد حضرت سیدالشهداء برگزار شد.

گزارش تصویری پنجمین شب از مراسم ایام فاطمیه ۹۸

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات رزمندگان اسلام در ایام فاطمیه ۹۸ و در آستانه شهادت جانسوز حضرت صدیقه کبری فاطمه زهرا (سلام الله علیها) پنجمین شب از مراسم سوگواری به همین مناسبت با سخنرانی حجت الاسلام علیرضا پناهیان و با نوای مادحین اهل بیت علیهم السلام در مسجد حضرت سیدالشهداء برگزار شد.

گزارش تصویری پنجمین شب از مراسم ایام فاطمیه 98
گزارش تصویری پنجمین شب از مراسم ایام فاطمیه ۹۸

این مراسم که در ایام فاطمیه ۱۳۹۸ و درآستانه شهادت جانسوز حضرت صدیقه کبری فاطمه زهرا (سلام الله علیها) هر شب از نماز مغرب و عشاء با سخنرانی حجت الاسلام پناهیان و مداحی جان سوز مادحین گرانقدر اهل بیت علیهم السلام حاج مهدی سلحشور، کربلایی نریمان پناهی، حاج مهدی رسولی، حاج نادر جوادی، حاج امین مقدم، حاج ابوذر بیوکافی و کربلایی محمدحسین پویانفر در مسجد حضرت سیدالشهدا علیه السلام برگزار می گردد.

در ادامه می توانید گزارش تصویری پنجمین شب از مراسم ایام فاطمیه در مسجد حضرت سیدالشهدا علیه السلام با سخنرانی حجت الاسلام پناهیان و مداحی حاج مهدی سلحشور را مشاهده و دریافت نمایید :

 

صوت سخنرانی مراسم شب اول فاطمیه صوت مداحی مراسم شب اول فاطمیه

مراسمات فاطمیه

پایگاه اطلاع رسانی هیات رزمندگان اسلام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *