یاری رسانی به سیل زدگان منطقه دلگان توسط هیات رزمندگان اسلام

خانه / اختصاصی هیأت / یاری رسانی به سیل زدگان منطقه دلگان توسط هیات رزمندگان اسلام

گروه جهادی فاطمیون هیأت رزمندگان اسلام متشکل از 26 نفر به منطقه سیل زده شهرستان دلگان اعزام شده اند.

یاری رسانی به سیل زدگان منطقه دلگان توسط هیات رزمندگان اسلام

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات رزمندگان اسلام حجت الاسلام داود جلالوند در مصاحبه ای اختصاصی با اشاره به بارش ها و سیلاب اخیر که موجب خسارت گسترده در جنوب سیستان و بلوچستان شد، بیان کرد: 26 نفر از اعضای گروه جهادی فاطمیون هیأت رزمندگان اسلام به این منطقه محروم اعزام شدند.


مسئول گروه جهادی فاطمیون هیأت رزمندگان اسلام با تاکید بر اینکه اعضای این گروه جمعه هفته گذشته به منطقه دلگان اعزام شده اند، گفت: کار نخست گروه جهادی ما شناسایی افراد بی بضاعت و سیل زده در نقاط مختلف این شهرستان است.

وی عنوان کرد: در همین راستا تاکنون  ۴۰۰ سبد مواد غذایی تهیه و بین سیل زدگان روستاهای هودیان، حسین آباد لدی، محله حسین آباد گلمورتی و همچنین بخش جلگه دلگان توزیع شده است.

حجت الاسلام جلالوند افزود: با توجه به ارزیابی که گروه جهادی فاطمیون هیأت رزمندگان اسلام از مناطق مختلف منطقه جلگه چاه هاشم و بخش مرکزی داشته است، در آینده به افراد کم توان و بی بضاعت شهرستان دلگان کمک خواهد شد.

مسئول گروه جهادی فاطمیون هیأت رزمندگان اسلام ادامه داد: با توجه به اینکه بیشترین آسیب سیل به زمین های کشاورزی وارد شده و کشاورزان این منطقه عمدتا افراد تنگدستی هستند، در بخش کشاورزی به آنان امدادرسانی خواهد شد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: اعضای گروه جهادی فاطمیون هیأت رزمندگان اسلام روحانی، دانشجو و برخی هم از سایر مشاغل هستند.

شهرستان دلگان در 475 کیلومتری جنوب غرب شهر زاهدان مرکز استان سیستان و بلوچستان واقع شده است.

 

گزارش تصویری

 

منبع: صدای بلوچ

پایگاه اطلاع رسانی هیات رزمندگان اسلام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *