یکی از منبری‌های تهران در آستانه فاطمیه دوم درگذشت

خانه / پیشنهاد ویژه / یکی از منبری‌های تهران در آستانه فاطمیه دوم درگذشت

حجت‌الاسلام سیدمحمد فیض از منبری‌های قدیمی تهران و از پایه‌گذاران هیأت قمر بنی‌هاشم صبح روز یکشنبه5 دی ماه درگذشت

یکی از منبری‌های تهران در آستانه فاطمیه دوم درگذشت

هیاتحجت‌الاسلام سیدمحمد فیض از منبری‌های قدیمی تهران و رئیس عقیدتی سیاسی حفاظت اطلاعات و از پایه‌گذاران هیأت قمر بنی‌هاشم علیه السلام صبح روز یکشنبه ۵ دی‌ماه درگذشت.

این عالم برجسته که حافظ قرآن کریم هم بود هر سال در ایام فاطمیه در هیأت قمر بنی‌هاشم علیه السلام منبر می‌رفت که از حدود ۲۰ روز پیش به دلیل عارضه قلبی در بیمارستان بقیه الله عجل الله تعالی فرجه الشریفبستری شد و در نهایت صبح ام در ۷۵ سالگی دارفانی را وداع گفت.

علیرضا دشت‌آبادی، مسئول حسینیه حضرت قمر بنی‌هاشم و هیأت مدیره موسسه امین نیکوکاران در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس با اعلام این خبر اظهار داشت: ایشان در مدتی که کار فرهنگی حسینیه را بر دوش داشت، بسیاری از جوانان با سیره ائمه آشنا کرد و نفس ایشان باعث شد که جوانان و نوجوانان زیادی با مکتب امام حسین علیه السلام آشنا شده و عاشق این دستگاه شوند.

یکی از منبری‌های تهران در آستانه فاطمیه دوم درگذشت

وی ادامه داد: به همین منظور از سوی هیأت همزمان با ایام شهادت حضرت زهرا سلام الله علیها مراسم ترحیم برای این منبری توانا در روز پنجشنبه ۹ دی‌ماه از ساعت ۱۸:۳۰ برگزار خواهد که در این مراسم حجت‌الاسلام علی‌اصغر جعفرزاده سخنرانی و حاج مرتضی طاهری و حسن منصوری مرثیه‌خوانی خواهند کرد.

وی با اشاره به اینکه در ایام کرونا حجت‌الاسلام فیض تنها در دهه دوم فاطمیه در حسینیه ما منبر می‌رفت که امسال قبل از فاطمیه، از او مجدداً برای برنامه دعوت کردم، گفتند من امسال مهمان حضرت زهرا سلام الله علیها خواهم بود و امروز در سوگ او نشستیم، تصریح کرد: حسینیه حضرت قمر بنی هاشم علیه السلام در بلوار دهکده المپیک، زیبا دشت، جنب مسجد امام رضا علیه السلام، مرودشت شمالی،کوچه یکم واقع است.

منبع: فارس

پایگاه اطلاع رسانی هیات رزمندگان اسلام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *