یک مداح با کمک مردم 15 زندانی آزاد کرد

خانه / پیشنهاد ویژه / یک مداح با کمک مردم 15 زندانی آزاد کرد

خیریه همدردی هیأت ریحانةالنبی در راستای فعالیت‌های خیرخواهانه و خدمات اجتماعی خود، تاکنون توانسته 15 زندانی غیرعمد را از زندان آزاد کرد. این خیریه با فراخوان‌های محمدحسین پویانفر اقدام به جمع‌آوری کمک از مردم می‌کند.

یک مداح با کمک مردم 15 زندانی آزاد کرد

هیاتخیریه همدردی هیأت ریحانةالنبی سلام الله علیها در راستای فعالیت‌های خیرخواهانه و خدمات اجتماعی خود، طرح آزادسازی زندانیان را با کمک پویش دوباره زندگی اجرایی کرد.

در جدیدترین اقدام این خیریه، با کمک مردم و خیرین دو مادر سرپرست خانوار اهل خرم‌آباد استان لرستان که به دلیل جرایم غیرعمد در زندان به سر می‌بردند، آزاد شدند.

در مجموع با کمک مردم و خیرین برای آزادسازی این دو مادر، مبلغ ۹۵ میلیون تومان کمک‌رسانی شد.

فراخوان جمع‌آوری کمک‌های مردمی برای آزادسازی زندانیان از سوی محمدحسین پویانفر در قالب برنامه اینترنتی مهلا در ایام ماه محرم و صفر اعلام شده بود.

یک مداح با کمک مردم 15 زندانی آزاد کرد

پیش از این نیز محمدحسین پویانفر در ماه رمضان اقدام به جمع‌آوری کمک برای آزادسازی زندانیان کرد. او در فراخوان خود اعلام کرده بود: «بالا و پایین دنیا به یک چشم به هم زدن است. این گرفتاری می‌تواند برای هرکدام از ما رخ دهد. بنابراین نباید بی‌تفاوت باشیم و دست به دست هم گره از کار مردم باز کنیم. جامعه‌ای مرده است که مردمش از احوال هم بی خبر باشند. ان شاء الله دل امام زمان را شاد کنیم و تا جایی که می‌توانیم قدمی برداریم.»

او در فراخوان ماه رمضان خود توانست رقم قابل توجه بیش از ۵۰۰ میلیون تومانی را جمع‌آوری کند و زمینه‌ساز آزادی ۱۳ نفر از زندان باشد.

منبع: فارس

پایگاه اطلاع رسانی هیات رزمندگان اسلام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *