11سپتامبر

۱۱ سپتامبر حملات مسلحانه دروغ

خانه / انقلاب و دفاع مقدس / شهدا / بیداری اسلامی / ۱۱ سپتامبر حملات مسلحانه دروغ

۲۱ شهریور امسال مصادف با سالگرد حملات مشکوک ۱۱ سپتامبر ۲۰۰۱ به برجهای دوقلو در نیویورک، و محکومیت ایران و کشورهای اسلامی خاورمیانه بود. محکومیتی که سالهاست مدارک کذب بودن آن منتشر میشود اما هیچ کدام از خبرگزاری‌های وابسته به ایالت متحده آمریکا، جرئت انتشار و به رسمیت شناختن آنها را ندارند. 

۱۱ سپتامبر حملات مسلحانه دروغ

۲۱شهریور امسال مصادف با سالگرد حملات مشکوک ۱۱ سپتامبر ۲۰۰۱ به برجهای دوقلو در نیویورک، و محکومیت ایران و کشورهای اسلامی خاورمیانه بود. محکومیتی که سالهاست مدارک کذب بودن آن منتشر میشود اما هیچ کدام از خبرگزاری‌های وابسته به ایالت متحده آمریکا، جرئت انتشار و به رسمیت شناختن آنها را ندارند.

خالد شیخ محمد متهم اصلی حملات تروریستی ۱۱ سپتامبر ۲۰۰۱ به برج های دو قلو در نیویورک اعلام آمادگی کرده است که اگر دولت امریکا او را  اعدام نکند، حاضر است در پرونده دادخواست خانواده‌های قربانیان علیه دولت عربستان شهادت دهد.
گفته می شود در جریان حمله به ساختمان پنتاگون و برج‌های دوقلو (مرکز تجارت جهانی) حدود سه هزار نفر کشته و تقریبا دو برابر این تعداد نیز زخمی شدند. به گزارش خبرگزاری رویترز، وکلای شاکیان و قربانیان حمله تروریستی روز جمعه با ارائه نامه‌ای به یک دادگاه فدرال در منهتن، شرط خالد شیخ محمد، عضو برجسته شبکه القاعده و از طراحان این حمله تروریستی را اعلام کردند.
۱۵ تن از ۱۹ طراح و عامل حمله ۱۱ سپتامبر از شهروندان عربستان هستند و بر اساس برخی مدارک سفارت عربستان در واشنگتن و خاندان سعودی با عوامل این حمله ارتباط داشته است. تعقیب حکومت عربستان به اتهام دست داشتن در حملات ۱۱ سپتامبر از سوی قربانیان تا سال ۲۰۱۶ ممکن‌ نبود تا اینکه در این سال، طرح «عدالت علیه حامیان تروریسم» موسوم به “جاستا” به کنگره ارائه و تصویب شد.
در ارتباط با اعلام آمادگی شیخ محمد برای دادن شهادت علیه عربستان، چند سوال مطرح است، نخست اینکه چرا پس از گذشت ۱۸ سال از حملات ۱۱ سپتامبر ، مغز متفکر این حملات برای دادن شهادت علیه سعودی ها اعلام آمادگی کرده است؟
دوم اینکه چرا شیخ محمد تا کنون زنده مانده و اعدام نشده است؟ سوم اینکه ارتباط اعلام آمادگی او برای شهادت دادن علیه عربستان با اقدام ترامپ به امضاء پرداخت غرامت به خانواده های قربانیان حملات ۱۱ سپتامبر ۲۰۰۱،  چیست؟
چهارم اینکه آیا این موضوع با گشودن شدن پرونده های مختلف علیه عربستان از جمله پرونده دست داشتن محمدبن سلمان در قتل جمال خاشقچی و جنایت جنگی در یمن بستگی دارد؟
در پاسخ به این سوال ها و بر اساس سیگنال ها و برخی تحولات، تحلیلی ارائه می شود که به نظر می رسد پاسخ به این سوال ها را در بر بگیرد.
در شرایط فعلی سیگنال هایی از سوی عربستان و امارات به تهران فرستاده می شود که حاضرند با دست برداشتن از تنش زایی،  در مسیر برقراری روابط گام بردارند و این حرک به معنای آن است که پروژه ایران هراسی دیگر برای دوشیدن کشورهای عربی جواب نمی دهد.
در همین چارچوب به نظر می رسد اینکه شیخ محمد تا کنون اعدام نشده آن هم در حالیکه بن لادن در خصوص اعدام او به امریکایی ها هشدار داده بود  و رابرت گیبز سخنگوی وقت کاخ سفید گفته بود که اگر خالد شیخ محمد مجرم شناخته شود “به ملاقات خالق خود خواهد رفت.” نگه داشتن چنین مهره ای برای استفاده از او علیه عربستان در چنین روزهایی بوده است.
و در نهایت اینکه با توجه به گشوده شدن پرونده هایی چون دست داشتن محمدبن سلمان در قتل جمال خاشقچی و اقدام ائتلاف سعودی به جنایت جنگی در یمن، آینده نامعلوم عربستان با توجه به جنگ قدرت  و بحران سیاسی ناشی از مرگ احتمالی سلمان، این احتمال وجود دارد که دولت امریکا اکنون با گشودن نقش سعودی ها در حملات ۱۱ سپتامبر به دنبال  مصادره تمامی سپرده های عربستان در امریکا و سایر کشورهاست.

حملات 11سپتامبر

حمله به برج‌های دوقلو به نفع چه کسانیست؟

حمله به برجهای دوقلوی مرکز تجارت جهانی، اولین حملۀ تروریستی در دنیا نبوده و قطعاً آخرین حملۀ تروریستی بزرگ نیز در جهان نخواهد بود!! زیرا پشت پردۀ هر حملۀ تروریستی در جهان اتاق فکری وجود داشته و بطور قطع انجام اینگونه حملات با انگیزه و در جهت نیل به هدف خاصی صورت میگیرد.!!

شاید برخی از مردم جهان اعتقادشان بر این باشد که حملات تروریستی در کشورهای مختلف توسط عده ای و آنهم فقط به جهت ایجاد ناامنی و هرج و مرج صورت میپذیرد اما در این راستا باید گفت که غالب این حملات بمنظور کسب منافع مادی صورت گرفته و منافع میلیارد دلاری عده ای خاص را تأمین میکند.!!

در این ارتباط لازم به ذکر است که در جهان افراد و گروههای مولتی میلیاردری وجود دارند که هر یک در رشته ای خاص سلطان و امپراتور میباشند و حرف اول و آخر را در آن رشته، آنان در جهان میزنند!! بطور مثال: برخی سلطان اسلحه و مهمات میباشند و برخی سلطان تولید و فروشنده جنگنده و هواپیما هستند!! عده پرچمدار و سلطان نفت و برخی سلطان سیگار و مشروب و…. غیره میباشند!!

دست بر قضا، غالب این افراد و گروهها یهودی و حامی صهیونیست هستند و اکثراً در آمریکا زندگی میکنند و بخش اعظمی از سرمایه های آنان در کشور آمریکا میباشد، بطوریکه اگر سرمایۀ خود را از آمریکا بیرون بکشند، قطعاً کشور آمریکا با بحران مواجه میشود!! فلذا به همین خاطر میباشد که تحت فشار و لابی همین افراد و گروهای مولتی میلیاردرِ صهیونیست، دولتهای قبل و حال و آیندۀ آمریکا مجبورند تا از رژیم اسرائیل حمایت و چشمان خود را بر روی جنایات آنها ببندند!!

ضمناً از قدیم الایام شاهد این واقعیت بوده ایم که هر کس کاندیدای ریاست جمهوری آمریکا شده و یا در آینده میشود، برای جلب رضایت این افراد و گروهای مولتی میلیاردرِ صهیونیست، پیش از انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، سریعاً به اسرائیل رفته و آن کلاه معروف یهودیان را در کنار آن دیوار معروف بر سرش میگذارد تا وفاداری خود را به سلاطین پول و سرمایه ثابت کند!! در این راستا شاهد بودیم که حتی “حسین باراک اوباما” نیز که یک مسلمان میباشد، همچون سایر کاندیداها به اسرائیل رفت و آن کلاه را بر سر خود گذاشت تا از رضایت صاحبان سرمایه را کسب نماید که بخوبی موفق شد.

این افراد و گروهای مولتی میلیاردرِ صهیونیست، برای تأمین منافع دهها و یا صدهها میلیاردی خود با هم همکاری و همفکری میکنند و بعنوان اعضاء اتاق فکر، نقشۀ جهان را جلوی خود میگذارند و دائماً در گوشه و کنار جهان و در کشورهای مختلف بحران، جنگ یا عملیات تروریستی به راه میاندازند و منافع آن منطقۀ بحران زدۀ دنیا را بین خود تقسیم میکنند!! یعنی نفت و انرژی آن منطقه یا سرزمین را عده ای میبرند و فروش تسلیحات را عده ای دیگر برعهده میگیرند و مابقی نیز نسبت به تخصص های خود منافع خود را برداشت میکنند، پس منافع آنان ایجاب میکند تا دائماً در گوشه و کنار جهان جنگ و بحران وجود داشته باشد.

در ارتباط با حمله به برجهای مرکز تجارت جهانی نیویورک نیز قطعاً منافع عده ای خاص در نظر گرفته شده و صاحبان سرمایه با هدفِ تأمین منافع هزاران میلیارد دلاری خود، چنین عملیاتی را سازماندهی و برای بدست آوردن منافع خویش حاضر به قتل عام بیش از ۵۰۰۰ انسان بیگناه در نیویورک و دهها هزار نفر در کشورهای دیگر شدند.!!

پس از حمله به برجهای مرکز تجارت جهانی، دولت آمریکا جهت مبارزه با القاعده و تروریسم به کشورهای افغانستان و عراق حمله کرد و این حملات با اسم رمزِ مبارزه با تروریسم آغاز شد اما به غارت منابع آن کشورها ختم شد!! یعنی در اصل حملات آمریکا به این دو کشور به نام مبارزه با تروریسم اما به کام صاحبان سرمایه انجام شد.

عده ای تا توانستند اسلحه و مهمات فروختند، عده نفت عراق را غارت کردند، برخی مواد مخدر افغانستان را قاچاق نمودند، عده ای دیگر مواد غذایی و سیگار و مشروب این دو کشور را تأمین نمودند و برخی دیگر نیز چیزی دادند و چیزهای با ارزش تری را با خود بردند!! به همین خاطر مجدداً تأکید میگردد که صاحبان بزرگ سرمایه در جهان، حیات کاری خود را در ایجاد جنگ و بحران میدانند، چه بسا برای ادامه حیات خود، گروههای تروریستی همچون داعش را نیز سازماندهی کنند!! فلذا جهت حفظ منافع نجومی خود آبِ دنیا را گل آلود میکنند تا ماهی های بزرگی برای خود صید کنند، پس حمله به برجهای دوقلوی مرکز تجارت جهانی، اولین حمله نبوده و آخرین حملۀ تروریستی بزرگ در جهان نیز نخواهد بود!!

در پایان لازم به ذکر است در این ایامی که اقتصاد ایران دچار مشکلات عدیده ای میباشد و مردم شریف مان از رکود، تورم و گرانی کمر شکن، بیکاری شدید، رشد وحشتناک نرخ ارز و کاهش ارزش پول ملی، مشکلات بانکی، توقف چرخهای تولید و کوچکتر شدن سفره هایشان در رنج و عذاب میباشند، دولت و علی الخصوص اقتصاددانان درون دولت این واقعیت را بخوبی به اثبات رسانده اند که “اَفسارِ اسبِ سرکشِ اقتصادِ ایران” بطور کامل از دستانشان خارج شده و دیگر نه توان رفع مشکلات را دارند و نه متأسفانه اراده ای جهت بهبود اوضاع اقتصادی کشور و سامان دادن به معیشت مردم عزیزمان از آنها دیده میشود!!

در نتیجه امروز کشورمان نیازمند به افراد و شخصیتهای حقیقی و حقوقی شایسته، متخصص، دلسوز و متعهد، وطن پرست و حافظ منافع ملی، کارآمد و فارغ از دسته بندیهای سیاسی و جناحی میباشد تا با همدلی و برنامه ریزی صحیح بتوانند مشکلات اقتصادی کشور را مرتفع، مردم را به زندگی و آینده کشور امیدوار و نهایتاً پیروز و سربلند از جنگ اقتصادی بیرون آیند.

در این راستا دستگاهها و سازمانهایی نیز در داخل و خارج وجود دارند که میتوانند با تخصص، ارتباطات و امکانات خود در سراسر جهان، مشکلات اقتصادی ایران را حل وفصل و همچون سپری محکم در برابر ضربات ایستادگی نمایند و مسئولین و دولتمردان کشورمان نیز چاره ای ندارند مگر اینکه جهت غلبه بر مشکلات داخلی از توان و یاری این سازمانها استفاده نمایند.

مراکز تجارت جهانی در سراسر جهان نیز سازمانهای بزرگ اقتصادی بین المللی هستند که با همکاری یکدیگر قدمهای بزرگی را در رفع مشکلات و موانع و همچنین پیشبرد اقتصاد و تجارت جهانی کشورهای خود برمیدارند که در این مسیر، کشورمان ایران نیز میتواند از توان مراکز تجارت جهانی جهت غلبه بر مشکلات و راه اندازی چرخ تولید و تجارت و پیروزی در جنگ اقتصادی و رفع تحریمها، به نحو احسن بهره برداری کند.

امید است پس از گذشت چندین دهه از آغاز فعالیت مراکز تجارت جهانی در سراسر دنیا و پس از ۲۸ سال از شروع فعالیت دبیرخانه این سازمان در تهران، زمینۀ بهره مندی از امکانات این سازمان بزرگ بین المللی در جهت رفع مشکلات موجود کشورمان و رشد و توسعه اقتصاد ایران مهیا گردد.!!

پایگاه اطلاع رسانی هیات رزمندگان اسلام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *