برگزاری اولین همایش مداحان دعاخوان در مشهد مقدس

14 نفر سخنران اولین همایش مداحان دعاخوان در مشهد مقدس خواهند بود

خانه / اختصاصی هیأت / 14 نفر سخنران اولین همایش مداحان دعاخوان در مشهد مقدس خواهند بود

مدیر ستاد مرکزی هیأت رزمندگان اسلام با بیان اینکه همایش مداحان دعاخوان به مدت 2 روز از 11 تا 12 آذرماه در مشهد برگزار می‌شود، گفت: در این همایش 14 نفر به سخنرانی خواهند پرداخت.

14 نفر سخنران اولین همایش مداحان دعاخوان در مشهد مقدس خواهند بود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات رزمندگان اسلام به نقل از فارس، علی‌اکبر مداحی مدیر ستاد مرکزی هیأت رزمندگان اسلام در گفت‌وگویی اختصاصی با اشاره به برگزاری اولین همایش مداحان دعاخوان مرتبط با این هیأت، به مدت ۲ روز از ۱۱ تا ۱۲ آذرماه خبرداد و اظهارداشت: در این همایش که در مجموعه ولایت مشهد مقدس برگزار می‌شود، ۱۰۰ نفر از مداحان مدعو از سراسر کشور و ۲۰ مداح استانی از مشهد برگزار خواهد شد.

14 نفر سخنران اولین همایش مداحان دعاخوان در مشهد مقدس خواهند بود
14 نفر سخنران اولین همایش مداحان دعاخوان در مشهد مقدس خواهند بود

۹ مداح از ادعیه و دعاخوانی خواهند گفت

وی افزود: در این مراسم حجت‌الاسلام نظافت با موضوع خانواده، حجت‌الاسلام محمد قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی و جواد شیخ اکبری رئیس گروه معارف رسانه ملی سخنرانی خواهند کرد. همچنین حاج ماشاء الله عابدی، حاج مرتضی طاهری، حاج حسین سازور، حاج محمود کریمی، حاج سعید حدادیان، حاج مهدی سماواتی، حاج علیرضا بکائی، حاج محمدرضا غلامرضازاده و حاج میثم مطیعی نیز با موضوع ادعیه و دعاخوانی سخنرانی خواهند کرد.

مداحی ادامه داد: سردار حسین نجات، جانشین فرمانده کل سپاه در قرارگاه ثارالله تهران با موضوع شرایط کنونی کشور و دکتر حمید مقدم‌فر، مشاور فرهنگی و رسانه‌ای فرمانده سپاه پاسداران با موضوع مکتب سلیمانی، دو سخنران سیاسی این همایش خواهند بود.

به دلیل شرایط کرونایی همایش محدود برگزار می‌شود

مدیر ستاد مرکزی هیأت رزمندگان اسلام با بیان اینکه نیمی از افراد مدعو، مداحان مجالس پخش زنده دعای ندبه هیأت رزمندگان اسلام در طول سال هستند و مابقی مداحان سایر استان‌های کشور هستند، گفت: این برنامه با مشارکت سازمان هیئات و تشکل‌های دینی در روزهای پنجشنبه و جمعه این هفته  ۱۱ تا ۱۲ آذرماه از ساعت ۱۲ تا ۲۰ برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه به دلیل شرایط کرونایی و محدودیت بودجه امکان دعوت و حضور بیش از این تعداد مقدور نبود، تصریح کرد: خواهشمندیم افراد دیگر بدون هماهنگی و دعوت برای حضور در این همایش به سالن مراجعه نکنند و امیدواریم در فرصت‌های بعدی بتوانیم از محضر مداحان پیشکسوت و دعاخوان دیگر هم استفاده کنیم.

سخنرانی‌های این مراسم در آینده از شبکه قرآن پخش می‌شود

مداحی در پایان خاطرنشان کرد: سخنرانی‌های این برنامه به صورت کامل توسط شبکه قرآن و معارف سیما ضبط و در فرصت مناسب پخش خواهد شد.

پایگاه اطلاع رسانی هیات رزمندگان اسلام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *