۳۰۰ میلیون تومان کمک مؤمنانه در مسجدجامع شهرکرد+تصویر

خانه / استان ها / ۳۰۰ میلیون تومان کمک مؤمنانه در مسجدجامع شهرکرد+تصویر

عضو هیأت رزمندگان اسلام استان از حدود ۳۰۰میلیون تومان کمک مؤمنانه در لبیک گویی به فرمان رهبرمعظم انقلاب خبر داد.

در لبیک به فرمان رهبرمعظم انقلاب؛

۳۰۰ میلیون تومان کمک مؤمنانه در مسجدجامع شهرکرد

عضو هیأت رزمندگان اسلام استان از حدود ۳۰۰میلیون تومان کمک مؤمنانه در لبیک گویی به فرمان رهبرمعظم انقلاب خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیأت رزمندگان اسلام استان چهارمحال و بختیاری؛ مرتضی سجادی ادامه داد: در لبیک به فرمان رهبر معظم انقلاب اسلامی امام خامنه ای مدظله العالی از ابتدا آغاز سال جدید و همزمان با رزمایش مواسات و کمک مؤمنانه،جهادگران بسیجی مسجدجامع با تهیه و توزیع ۱۳۰۰بسته معیشتی به یاری خانواده های آسیب دیده از بیماری کرونا ، مستمندان و ایتام شتافتند.

عضو هیئت امنای مسجدجامع شهرکرد با تجلیل از اقشار مختلف مردم و خیرین ارجمند گفت: در این راستا با مساعدت آستان قدس رضوی ۲۵۰بسته و ستاد اجرای فرمان حضرت امام خمینی (ره) استان ۲۰۰بسته مواد غذایی تقدیم خانواده های ایتام، مستمندان و آسیب دیدگان از بیماری کرونا شده است.

عضوهیأت رزمندگان اسلام استان ادامه داد: موکب محبین الائمه علیهم السلام ،مرکز نیکوکاری، پایگاه مقاومت مسجدجامع شهرکرد،هیأت رزمندگان اسلام استان، با مشارکت خیرین و مردم عزیز ۸۰۰ بسته معیشتی شامل؛ برنج، روغن، گوشت یا مرغ، ماکارونی ، سویا ، پنیر و شکر، آماده توزیع دارد.

سجادی با تقدیر از خیرین و مردم سخاوتمند که حدود ۳۰۰میلیون تومان برای تهیه افزون بر۲هزار بسته غذایی و بهداشتی  کمک کردند افزود: از همه مردم ولایتمدار،خوب و عزیز استان چهارمحال و بختیاری انتظار داریم برای افزایش این سبدهای حمایتی بیش از پیش مساعدت داشته باشند.

این مراسم را از دریچه دوربین با هم نگاه کنیم…

عکاس: محمد مهدی توسلی

پایگاه اطلاع  رسانی هیأت رزمندگان اسلام

پایگاه اطلاع رسانی هیات رزمندگان اسلام

لینک کوتاه :
http://eheyat.com/?p=323014

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *