برنامه تلاوت 9 قاری برجسته مصری در ایران اعلام شد

خانه / قرآن و عترت / برنامه تلاوت 9 قاری برجسته مصری در ایران اعلام شد

برنامه حضور و تلاوت قاریان برجسته بین المللی برای تلاوت کلام نور در ایام ماه مبارک رمضان در سطح کشور اعلام شد.

9 قاری برجسته مصری به دعوت سازمان اوقاف و امور خیریه به ایران سفر می‌کنند تا در ایام ماه مبارک رمضان در استان‌ها به قرائت قرآن کریم در محافل متعددی که با حضور اقشار مختلف مردم روزه‌دار برگزار می‌شود، بپردازند.

براساس این گزارش احمد شحات احمد لاشین، عادل الباز، محمود الشمیس، محمد قطب الطویل، عبدالناصر حرک، محمد شرف الدین، محمد المحمود المریجی، متولی عبدالعال و فاروغ ضیف از جمله قاریان برحسته مصری هستند که در محافل انس با قرآن در سطح شهرها و استان‌ها به اجرای برنامه می‌پردازند.

بر اساس برنامه اعلامی حضور قاریان در استان‌های کشور، “استاد احمد شحات احمد لاشین ” طی روزهای 7 تا 25 ماه رمضان در استان‌های آذربایجان شرقی، غربی، اردبیل، تهران، کهگیلویه و بویر احمد، چهارمحال بختیاری و اصفهان حضور خواهد یافت و به تلاوت آیات نورانی وحی می‌پردازد.

همچنین “عادل الباز” قاری مطرح مصری طی روزهای 7 تا 25 ماه رمضان در استان‌های تهران، یزد، هرمزگان، همدان، و کرمانشاه به قرائت قرآن کریم در ضیافت الهی ماه مبارک رمضان خواهد پرداخت.

برپایه این گزارش استاد “علی محمود الشمیس ” هم در همین ایام در استان‌های فارس، تهران، ایلام، خراسان جنوبی و البرز آیات الهی کلام الله مجید را تلاوت خواهد کرد.

در این زمینه “محمد قطب الطویل “که از قاریان به نام مصری است قرار است در ایام فوق در استان‌های تهران، کردستان و خراسان شمالی با تلاوت آیات نورانی قرآن کریم، معنویت تازه‌ای را به فضای این استان‌ها ببخشد.

این گزارش می‌افزاید استاد “عبدالناصر حرک” هم در روزهای احسان و عبودیت در ماه ضیافت الهی در استان‌های گلستان، مازندران، گیلان، تهران، البرز و کرمان کلام الله مجید را در جمع عاشقان قرآن تلاوت خواهد کرد.

“محمد شرف الدین ” از قاریان مطرح مصری هم در این ایام با حضور در استان‌های قزوین، تهران، خراسان جنوبی، بوشهر، البرز، سمنان و قم در ماه مبارک رمضان محفل قرآنیان این استان‌ها را گرمای دیگری خواهد بخشید.

این گزارش حاکی است “محمد المحمود المریجئ” از قاریان به نام مصری نیز در ایام ماه مبارک رمضان در استان‌های مرکزی، لرستان، تهران، سیستان و بلوچستان و شهر آبادان به تلاوت آیات وحی خواهد پرداخت.

همچنین استاد” متولی عبدالعال” قاری برجسته و بین المللی مصری طی روزهای 7 تا 25 ماه ضیافت الله با حضور در محافل انس با قرآن استان تهران و تلاوت قرآن مجید، نورانیت این محافل قرآنی را دو چندان خواهد کرد.

براساس این گزارش استاد” فاروغ ضیف “به عنوان قاری بین المللی، میهمان مردم استان‌های تهران و خوزستان خواهد بود و در محافل انس با قرآن کریم حضور خواهد یافت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *