جشن میلاد حضرت امام ضا علیه السلام در شهرکرد+تصویر

خانه / استان ها / جشن میلاد حضرت امام ضا علیه السلام در شهرکرد+تصویر

همزمان بادهه کرامت و فرخنده میلاد باسعادت حضرت امام علی بن موسی الرضا علیه السلام مراسم جشن میلاد با حضور خواهران پیروان عترت هیأت رزمندگان اسلام استان برگزارشد.

جشن میلاد حضرت امام ضا علیه السلام در شهرکرد

همزمان بادهه کرامت و فرخنده میلاد باسعادت حضرت امام علی بن موسی الرضا علیه السلام مراسم جشن میلاد با حضور خواهران پیروان عترت هیأت رزمندگان اسلام استان برگزارشد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیأت رزمندگان اسلام استان چهارمحال و بختیاری؛  دراین مراسم با شکوه  حجت الاسلام متقی زاده با تبریک ولادت با سعادت شمس الشموس حضرت امام علی بن موسی الرضا علیه السلام به بیان گوشه ای از فضایل آن امام همام پرداخت.

وی به دانش بی کران و خدادادی عالم آل محمد پرداخت و گفت: حضرت امام رضا علیه السلام سرآمد  اندیشمندان و متفکّرین علوم مختلف بود، هرگاه از اهل علم و دانشمندان اهل مدینه در پاسخ سوالی عاجز می شدند و دیگران هم نمی توانستند از عهده جواب برآیند، همگی به محضر امام هشتم  مشرف می شدند و مسائل مشکل را مطرح می کردند و پاسخ همه سوالات را دریافت می کردند.

حجت الاسلام متقی زاده در ادامه از مرحوم شیخ صدوق نقل کرد: مأمون در هر جا که احتمال می داد دانشمندی باشد و توانایی مناظره و مباحثه با امام رضا علیه السلام را داشته باشد به مجلس خویش دعوت می کرد و او را با حضرت امام علی بن موسی الرضا علیه السلام  وارد بحث می کرد و آن حضرت در تمام آن جلسات و مناظره های سنگین و پیچیده بر تمام دانشمندان عصر خویش غلبه می کردند.

وی ادامه داد: در تمام مناظره ها، دانشمندان در برابر استدلال های قوی و محکم حضرت امام علی بن موسی الرضا علیه السلام  سر تعظیم فرود می آورند.

تلاوت آیات نورانی قرآن مجید ، اجرای سرود، انجام مسابقه ، مولودیه خوانی و تقدیم جوایز از دیگر برنامه های این مراسم با شکوه بود.

این مراسم را از دریچه دوربین با هم نگاه کنیم…

عکاس:زهرا ایمانی

پایگاه اطلاع رسانی هیات رزمندگان اسلام

لینک کوتاه :
http://eheyat.com/?p=285544

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *