شمارش معکوس نابودی اسرائیل آغاز شد

شمارش معکوس نابودی اسرائیل آغاز شد

خانه / استان ها / شمارش معکوس نابودی اسرائیل آغاز شد

امام جمعه فارسان با بیان اینکه شمارش معکوس نابودی اسرائیل آغاز شده است گفت: چیزی که آمریکایی‌ها به عنوان معامله قرن مطرح می کنند طرحی موهوم و از اساس باطل است.

شمارش معکوس نابودی اسرائیل آغاز شد

شمارش معکوس نابودی اسرائیل آغاز شد

امام جمعه فارسان با بیان اینکه شمارش معکوس نابودی اسرائیل آغاز شده است گفت: چیزی که آمریکایی‌ها به عنوان معامله قرن مطرح می کنند طرحی موهوم و از اساس باطل است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیأت رزمندگان اسلام استان چهارمحال و بختیاری؛ حجت‌الاسلام محسن ملک پور اظهار کرد: هفت دهه قبله اول مسلمانان غصب شد و مورد بی‌حرمتی دشمنان قرار گرفت. اگر بخواهیم عوامل این‌ها را بررسی کنیم در رأس آن دولت انگلیس است، مجال نیست به تمام تاریخچه آنچه اتفاق افتاد انگلیس و بعد هم دولت‌های مستکبر دست در دست هم گذاشته‌اند و چنین فاجعه‌ای را برای مردم فلسطین رقم زدند.

وی بیان داشت: از آن روز که این اتفاق افتاده تاکنون فجایعی گذشته بر مردم مظلوم فلسطین، حوادث صبرا و شکیبا و ده‌ها حادثه ازاین‌دست چه تعداد به شهادت رسیده‌اند چه تعداد آواره شدند، از خانه و کاشانه‌شان رانده شدن که خدا می‌داند. متأسفانه سازمان‌های بین‌المللی هم سکوتی مرگبار داشتند همراهی نکردند، همکاری در این زمینه نکردند، آن سال‌های اولیه چند کشور عربی خواستند اقدامی بکنند نه‌تنها کمکی نتوانستند به فلسطین بکنند به خاطر همکاری آمریکا، همکاری انگلیس و فرانسه با رژیم خبیث اسرائیل نه‌تنها کمکی به فلسطینیان نکردند ارتششان شکست خورد و بخشی از سرزمینشان را هم از دست دادند، این شرایطی بود که آن روز اتفاق افتاد.

امام جمعه فارسان عنوان کرد: با پیروزی انقلاب اسلامی جان تازه‌ای گرفتند اما چون فکرشان و نگاهشان و دیدشان فکر دینی و اسلامی نبود باز افول کردند و یک جریان انحرافی به وجود آمد که این جریان انحرافی هم چنان به آرمان‌های فلسطین ضربه وارد می‌کند این شرایطی است که متأسفانه بر فلسطین گذشته و وضعیت ناگواری است که بر مردم فلسطین گذشته است.

تعطیلی سفارت اسرائیل

وی در ادامه بیان داشت: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی این انقلاب به رهبری آن قائد بزرگ حضرت روح‌الله سفارت اسرائیل بسته شد، سفارت فلسطین مستقر شد و امام با فریاد رسا اعلام کردند این غده سرطانی باید از منطقه از بین برود، و بعد روزی را به‌عنوان روز جهانی قدس اعلام کردند که چند دهه از این حرکت بزرگ و مقدس می‌گذرد.

این مقام مسئول افزود: ملت فلسطین امروز به اعتمادبه‌نفس رسیده است، دیدید آن توطئه‌ای که در سال گذشته راه انداخته‌اند و آمریکا سفارتش را به بیت‌المقدس منتقل کرد، چه تعداد به خیابان‌ها رفتند به‌عنوان روز بازگشت ما به خانه و کاشانه‌مان باید برگردیم، چه تعداد شهید دادند چه تعداد مجروح دادند.

جهت دانلود، شنیدن صوت ها یا مشاهده سایر سخنرانی ها و کلیپ های اختصاصی هیات می توانید،

به بخش صوت یا فیلم مراجعه نمایید.

پایگاه اطلاع رسانی هیات رزمندگان اسلام

لینک کوتاه :
http://eheyat.com/?p=282247

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *