ماجرای نامه فرزند یک نظامی عراقی به امام خامنه ای

خانه / پیشنهاد ویژه / ماجرای نامه فرزند یک نظامی عراقی به امام خامنه ای

فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیرو‌های مسلح گفت: اخیرا یکی از جوانان عراقی نامه‌ای را برای امام خامنه ای نوشته و در آن از حضرت آقا خواسته بود که برای پدرش که در جنگ با ایران کشته شده، استغفار کنند.

به نقل از خبرگزاری دفاع پرس؛ سردار سید محمد باقرزاده، فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیرو‌های مسلح با اشاره به ظرفیت عظیم راهیان نور برای جوانان از کشور‌های مختلف گفت: علاقه‌مندی‌هایی نسبت به موضوع راهیان نور از کشور عراق وجود دارد. جوانانی هم آمده‌اند و تحت تاثیر این فضا قرار گرفته‌اند. موارد عجیبی را در این باره مشاهده کرده‌ام که نشان می‌دهد ظرفیت راهیان نور چقدر عظیم است. عده‌ای از دانشجویان جوان عراقی برای دیدن مناطق عملیاتی راهی سفر راهیان نور شده بودند؛ در بین آن‌ها کسانی بودند که پدرانشان در جنگ با ایران کشته شده بودند.

وی افزود: برخی از این‌ها وقتی از سفر راهیان نور بازگشته بودند به مادرانشان گفته بودند که چرا به پدر ما می‌گویید شهید؟ این‌ها که شهید محسوب نمی‌شوند. کسی که در مقابل امام و ولی امر مسلمین یعنی حضرت امام خمینی رحمه الله علیه بایستد که شهید محسوب نمی‌شود. اخیرا هم یکی از همین جوانان عراقی نامه‌ای را برای امام خامنه ای نوشت که من تصویر این نامه را دیدم و در آن از حضرت آقا خواسته بود که برای پدرش که در جنگ با ایران کشته شده، استغفار کنند. این نشان می‌دهد که ما باید بیشتر از ظرفیت راهیان نور استفاده کنیم.

به کانال هیات رزمندگان اسلام بپیوندید

لینک کوتاه :
http://eheyat.com/?p=213523

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *