۹ دی انقلابی دیگر بود / تحریم‌های جدید نمونه بدقولی آمریکا است

خانه / استان ها / ۹ دی انقلابی دیگر بود / تحریم‌های جدید نمونه بدقولی آمریکا است

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: بعد از انقلاب سال ۵۷ و تخسیر لانه جاسوسی در سال۵۸، ۹ دی در سال ۸۸ از لحاظ ابعاد و کیفیت محتوایی یک انقلاب دیگر بود.

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیأت رزمندگان اسلام استان چهارمحال و بختیاری؛ مهندس سیدعزت ضرغامی در مراسم نه در که در مصلی امام خمینی(ره) برگزار شد با بیان اینکه مردم این استان در حماسه سازی ۹ دی پیش رو بودند و یک روز قبل به صحنه آمدند اظهار کرد: مردم استان چهارمحال و بختیاری در سال ۸۸ وظیف شناسی کردند و با حضور پرشور در صحنه راه شهیدان را ادامه دادند.

وی با بیان اینکه ۹ دی انقلاب سوم است خاطرنشان کرد: بعد از انقلاب سال ۵۷ و تخسیر لانه جاسوسی در سال۵۸، ۹ دی در سال ۸۸ از لحاظ ابعاد و کیفیت محتوایی یک انقلاب دیگر بود.

این مسئول عنوان کرد: انتخابات سال ۸۸ از لحاظ کمی و فراگیری فوق العاده بود که با ۴۰ میلیون نفر رای و مشارکت ۸۵ درصدی مردم یک مرحله وجاهت کشور را بالا برد و این در حالی بود که غرب در مقابل اقتدار ایران عقب نشینی کرد.

 رئیس اسبق سازمان صدا و سیما با بیان اینکه فتنه ۸۸ دشمن را امیدوار کرد افزود: دشمنان به شکست انقلاب اسلامی امیدوار شدند.

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی بیان کرد: محور اصلی فتنه ۸۸ متاسفانه خواص بودند و برخی با سکوت خود آن‌ها را تایید کردند.

ضرغامی گفت: با این وجود مردم راه خود را انتخاب کردند و در روز ۹ دی افتخار آفرینی کردند و بار دیگر از انقلاب خود دفاع کردند.

وی با بیان اینکه در فتنه گرد و خاک به پا می‌کنند تا حقیقت مشخص نشود گفت: حقیقت زمانی مشخص می‌شد که دیگر فایده ای نداشت.

این مسئول تصریح کرد: مقام معظم رهبری(مدظله العالی) این گرد و غبارها را میگرفت تا حق دیده شود و رهبر انقلاب از برخی قوانین عدول کردند تا بهانه ها را از آنها بگیرند اما آنها باز نمی پذیرفتند.

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی اظهار کرد: امروز برجام بهترین الگو برای جوانان است تا بدانند قول و قرار آمریکا معنا ندارد و این موارد را می‌توان ار تحریم ها جدید بعد از برجام متوجه شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *